2737
2734
عنوان

تو کارهای خدا موندم....

812 بازدید | 51 پست

چرا وقتی که هیچ رقمه آمادگی نداره اما یکهو با یک بار رابطه خارج از زمان تخمک گذاری باردار میشی بعد میپذیری خیلی راحت یکهو سقط میکنی چرا خودت دادی خداجون خودت گرفتی ؟!

بعد حالا میخوای کلی باید منتظر باشی ۵ ماه تلاش نصفه نیمه کنی و نشی معلوم نباشه کی میشی ...

من خسته شدم بدتر از اون شوهری هست که زخم زبون میزنه که مشکلت چیه چرا باردار نمیشی😔🤦‍♀️

چون امتحان خدا واسه هر کسی یه جوره

بعدشم واسه ناباروری ۹۰ درصد تقصیر سبک زندگیمون هست.خدا میخواد خودمون مانع شدیم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

آقا من آنقدر دوست داشتم نازا باشم بعد هرچقدر ک میخواستم رابطه بدون جلوگیری فلان داشته باشم باردارم نمیشم خیالم راحته😁🫠🫠😅😅

یکم بهم بخند حالت عوض شه

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
2740
چی بگم  سبک زندگی چطوری باید باشه اگر میشه یک مقدار توضیح بدین

تغذیه بد.بی تحرکی و ....

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
آقا من آنقدر دوست داشتم نازا باشم بعد هرچقدر ک میخواستم رابطه بدون جلوگیری فلان داشته باشم باردارم ن ...

الهی منم قبل این جریان فکر میکردم خیلی زود باردار میشم مثل سری پیش اما فعلا پنج ماهه اقدامم و هیچ

الهی منم قبل این جریان فکر میکردم خیلی زود باردار میشم مثل سری پیش اما فعلا پنج ماهه اقدامم و هیچ

میشه عزیزم ، غصه نخور 

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
نه این مشکلات رو ندارم ...

روغن و نمک طبیعی میخوری؟

2706