2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چطور رژیم ادامه بدم؟ وقتی رژیمم هوس چیزا شیرین میکنم و نمیدونم چه کنم🥲

ببین اعتیاد به شیرینی هیچ فرقی به اعتیاد به دخانیات نداره جفتش یکیه ولی خب قطعا ترک کردنشون هم خیلی سخته جدیدا خیلی باب شده که قرص کروم‌۲۰۰ مصرف کنید ولی من‌پیشنهاد نمیکنم چون درصد کروم مورد نیاز بدن فقط چند میلی گرمه یعنی حتی یک گرم هم نیست که با خوردن همین غذاهایی که میخوریم تامین میشه این اندازه .. من خودمم اعتیاد به شیرینی دارم و درکت میکنم تنها راه ترکش آب زیاد هست مثلا وقتایی که خیلی دیگه هوس یچیز شیرین کردی قرص جوشان پرتقالی و با آب بخوری خب اونم شیرینه میلت برطرف میشع دیگه پیاده روی صبحگاهی هست و یک هفته اول رو سعی کن کم کم شیرینی جات رو کم کنی مرحله به مرحله مثلا نمیشه امروز سه تا بستنی و چهارتا شکلات بخوری بگی امروز آخرین روزه از فردا شروع میکنم دیگه لب نمیزنم چون یهویی قطع کنی صدرصد تا آخر شب دوباره شروع میکنی به خوردن پس هفته اول هر روز یه مقدار از مصرف شیرینی جاتت رو مرحله به مرحله کم کن هفته دوم فقط میوه مجازی چون میوه خودش قند داره اونم‌روزی دوتا میوه 

فستینگ هم اشتهات رو که کلا کور میکنه خیلی رفع میشه ولع شیرینیت باز اگه خیلی سخته تنهایی بهم پیام بده تلگرام باهم از فردا شروع میکنیم 

ببین اعتیاد به شیرینی هیچ فرقی به اعتیاد به دخانیات نداره جفتش یکیه ولی خب قطعا ترک کردنشون هم خیلی ...

مرسی گلم

پس سعی میکنم کم کم شیرینی جات کم کنم چون واقعا یسری این کارو کردم کل روزم با سردرد گذشت

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
2740
با پرخوری عصبی چه میشه کرد؟ تا عید چقدر میشه با رژیم کم کرد؟

پرخوری عصبی رو فقط میتونی با پر کردن اوقات فراغتت مهار کنی یعنی نمیشه مثلا بیکار تو خونه باشی و به خوراکی فکر نکنی معمولا آدمایی که سرکار میرن یا تحرک بالایی دارن لاغر ترن چرا؟ چون اصلا آنقدر سرشون شلوغه فکر کردن به غذا خوردن براشون گزینه آخره شما اول باید سعی کنی سرت رو با یچیزی مثل زبان یاد گرفتن یا یه کاری مشغول کنی

و اینکه تا عید شما میتونی ۶ کیلو کم کنی البته اگه وزنت زیاد باشه شش یا بیشتر کم میکنی ولی بدون سایز کم کردن مهمار از عدد ترازو هست 

با پیاده روی روزی ۸۰۰۰ هزار قدم الی ۱۰۰۰۰ هزار قدم 

و سه روز در هفته تمرینات بدنسازی ترکیبی یعنی هم بالاتنه و پایین تنه باهم کار کنی وزنه سبک و تعداد بالا هم چربی های پشت خط سوتینت میره هم شکم و پهلوت آب میشه ولی بدون سریع ترین روش لاغری شکم پهلو قطع کامل قند هست حتی میوه رو هم باید کنترل شده بخوری 

برای سلولیت ران و  لاغری ران و ساق پا چه کنیم؟  دور زانوها لاغر میشه؟

بله عزیزم سلولیت بخاطر تجمع بیش از حد چربی هست که با کاهش درصد چربی این مشکلت حل میشع 

کلا لاغری پا با پیاده روی اوکی میشه طبق تجربه خودم که قبلا ۲ ساعت ایروبیک و هوازی شدت بالا کار میکردم ضربان قلبم خیلی بالا میرفت و از عرق خیس میشدم ولی جریان آب نمیشد انچنانی تا اینکه فهمیدم ۲ ساعت هوازی کالری ناچیزی میسوزونه ولی یک ساعت پیاده روی تند یعنی ۱۰ هزار قدم حدود ۵۰۰ کالری میسوزونه  بخاطر همین چربی های ساق پا دور زانو و داخل ران قسمت بیکینی اونجاها همش آب میشه اولین تغییرات از پاهات مشخص میشه چون پیاده روی اول پا رو آب میکنه بعد شکم پهلو 

ولی اگه کنار بدنسازی کار کنی با وزنه سبک کنارش میتونی چربی های پشت کتف و خط سوتینت رو هم از بین ببری 

شکم و پهلو بگو🤕

اول ناحیه ای که بدن برای ذخیره انرژی های اضافی یا همون چربی ها در نظر میگیره صددرصد شکم و پهلو هست پس آب کردنش هم سخته و زمانبره منظورم از زمان بر بودنش حدود ۳ ماه هست ولی اگر میخاین نتیجه خیلی زودتر بگیرید باید قند رو کامل حذف کنید روزی یه قرص امگا۳ بخورید کنار هر وعده غذایی یه تخم مرغ ابپز داشته باشید پیاده روی صبحگاهی حتما باید داشته باشید تعداد قدمهاتون خیلی مهمه حداقل کمش ۶۰۰۰ هزار قدم روزانه باید راه برید البته تا ۱۰ هزار که عالی میشه نتیجه بیشتر رخ میده بدنسازی سه روز در هفته شبها سالاد و گوشت بخورید با یک عدد تخم مرغ ابپزی که گفتم ظهر ها  برنج و ماکارانی آزاده فک نکنید چاق میکنن نه برنج کته و ماکارانی ابپز کالریشون کمتر از یه کف دست نون بربری هست 

2706