2752
2734

😐😐😐میگه وضعتون خوبه این پول برا من 

حالا اون عموم خودش یه تونه ۵ طبقه داره و وضعیت مالی خوبی هم داره ۶۰ سالش هم هست حروم خور بابای من بچه کوچیکه چون پیشرفت کرده فک میکنن با حمایت بابابزرگم بوده در صورتی که کاملا برعکسه بابابزرگم فقط عموهای بزرگمو حمایت کرده و زمان پیریش خرجشو ما دادیم نه اونا 

دعا کنید خدا جوابشونو بده 

از اینورم داییم پول بابامو نمیده بابام میخواد وکیل بگیره دعا کنید آسیبی به بابام نرسه 😔شما هم پیشرفت کردین فامیلاتون اینجوری کردن؟

ول کن باباتو 

یسری مردا چیه اینهنه استرس به بچه میدن مرد حسابی خودت زرنگ باش نباشه هم نهایت پوله خوردن که خوردن 

بخاطر پول فکر و جونت و روانت را داغون نکن 

اگر پدرت ابنکارو میکنه خودش مقصره شما دخالت نکن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ول کن باباتو  یسری مردا چیه اینهنه استرس به بچه میدن مرد حسابی خودت زرنگ باش نباشه هم نهایت پو ...

بابام چیکار به ما داره عموم هی میشینه اینور اونور پشت سر ما حرف میزنه مبگه از راه حلال نمیشه به این همه پول رسید فک کرده همه مثل خودشون دزدن یا میگن ما باسنمونو عمل کردیم از بس پول اضافی داریم یعنی منو مامانم 😐در صورتی که دروغ میگن و هزار تا حرفای خاله زنکی شبیه اینا

مادر شوهر من به شوهرم گفته باید ی خونه برا داداش کوچیکت بخری!!!!!! این احمق هم دنبال خونه تا ۳ میلیا ...

یاد یه کاربری افتادم چندسال پیش تاپیک زده بود که قرار بوده یه ماشین خوب بخرن که مادر شوهرش گریه و زاری راه انداخته که با اون پول واسه چهارتا داداشات چهارتا ۲۰۶ باید بخری😁

بابام چیکار به ما داره عموم هی میشینه اینور اونور پشت سر ما حرف میزنه مبگه از راه حلال نمیشه به این ...

ادم کثافتیه 

ولب خب درمورد حق زنین بزار پدرت باهاش طرفه شماها نه دخالت کنید نه حرصی بخورید

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
مادر شوهر من به شوهرم گفته باید ی خونه برا داداش کوچیکت بخری!!!!!! این احمق هم دنبال خونه تا ۳ میلیا ...

نه بابای منم هست 

این اواخر اونقدر بخاطر مسائل مالی حرص خوردم که 

مثلا از اینور مادرشوهرم به بزادرشوهرم خونه و ماشین دادن ما با جون کندن خودمون خریدیم یه ریال کمک نکردن برا شما که بدتره با پول خودتون میخواید بخرید خدا بهت صبر بده

یاد یه کاربری افتادم چندسال پیش تاپیک زده بود که قرار بوده یه ماشین خوب بخرن که مادر شوهرش گریه و زا ...

مادرشوهر من کم از این نداره پول کابینت خونه برادرشوهرمو ما دادیم 😂😂😂بعد تازه خونه و ماشین اونارو مادرشوهرم اینا خریدن به ما یه ریالی کمک نکردن

یاد یه کاربری افتادم چندسال پیش تاپیک زده بود که قرار بوده یه ماشین خوب بخرن که مادر شوهرش گریه و زا ...

شوهر من داره که بخره.۳ میلیارد هم خونه آنچنانی نمیشه ی آپارتمان تو پایین شهره ولی من راضی نیستم جور زندگی یکی دیگه رو بکشه.به ما چه که اون و زنش پپول جمع کن نیستن

شوهر من داره که بخره.۳ میلیارد هم خونه آنچنانی نمیشه ی آپارتمان تو پایین شهره ولی من راضی نیستم جور ...

خب اجازه نده بخرن بخدا خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند