2733
2734

میشه دعا کنید براش ؟ نفری یه صلوات یه حمد یا هر چی دوست دارید ... 

ممنونتون میشم 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فرستادم تو هم برای خواهر من دعا کن بچش هفت ماه دنیا اومد تو دستگاه هست خیلی ناراحت هست و بیقراری میکنه برای بچش

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
2740

الهی عزیزم براش ۵مرتبه دعای نادعلی کبیر میخونم ان شاءالله بزودی و بخیر و خوشی زایمان کنه🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

انشاالله خدا کمکش کنه صلوات فرستادم براش 

جدی گرفته ایم زندگی دنیایی را ...و شوخی گرفته ایم قیامت را!!!گویی قرار نیست روزی از این دنیا سفر کنیم...خوابی رفته ایم عمیق!!!کاش قبل از اینکه بیدارمان کنند بیدار شویم...🌷ای خدا عنایتی بنما،🌷{ اللهم عجل لولیک الفرج}بحق حضرت زینب (س)
برای خواهر منم میشه دعا کنید ۱۹ سالشه گفتن بچش مشکل داره بدنیا بیاد بعد چند روز میمیره. 

براشون حمد خوندم عزیزم ان شاالله بخیر بگذره 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
الهی عزیزم براش ۵مرتبه دعای نادعلی کبیر میخونم ان شاءالله بزودی و بخیر و خوشی زایمان کنه🤲

خدا حاجت روات کنه ب حق امشب الهی

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه