2737
2734

سلام خانما

گوشی که بره برای تعمیر، آیا تعمیرکار میتونه به اطلاعات گوشی و عکس ها دسترسی پیدا کنه؟

گوشی سامسونگ هست اشکالش هم افتاده تو آب فلت گوشی مشکل پیدا کرده باید باز بشه

گوشی هم با اثر انگشتم باز میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم اطلاعات بالا نمیاد مگر اینکه رمز رو بدی بهشون

پس وزارت اطلاعات بدون رمز چطوری گوشی گروه های تروریستی و خرابکار رو باز میکنه؟

مهم هارد گوشی هست که سالم باشه براحتی افراد متخصص بدون داشتن رمز هم میتونن اطلاعات رو بکشن بیرون برای همین میگن که گوشی رو به مراکز معتبر برای تعمیر ببرید

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
2728
پس وزارت اطلاعات بدون رمز چطوری گوشی گروه های تروریستی و خرابکار رو باز میکنه؟ مهم هارد گوشی هست که ...

من از همسرم پرسیدم ایشون فروشگاه موبایل دارن

و در نتیجه اطلاعات شما به چه درد ما میخوره ؟ فرد مشهور و سرشناس و خاصی نیستن که وقت و زمان بزارن و اعتبار شغلی خودشون رو برای عکس و فیلم های معمولی شما هدر بدن 

اطلاعات شما برای خودت با ارزشه برای یه موبایل فروش ارزشی نداره 

وای توروخدا راست میگی؟ 😔

آره عزیزم اطلاعات شما زمانی میاد که رمز گوشی تون رو بدین

کسی وقت نمیزاره رمز شما رو باز کنه و اطلاعات شما رو به دست بیاره

فلت ربطی به باز شدن قفل نداره

2738
آره عزیزم اطلاعات شما زمانی میاد که رمز گوشی تون رو بدین کسی وقت نمیزاره رمز شما رو باز کنه و اطلاع ...

عزیزم میشه این سوال رو هم بپرسی

ممنونت میشم 🩷

موقعی که گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنن یه گزینه رو گوشی میاد که آیا اجازه میدید سیستم دیگه به گوشی دسترسی پیدا کنه؟

که برای اوکی کردن این گزینه باید گوشی باز باشه یا با رمز ورود یا اثر انگشت 

درسته؟؟

سوالم اینه که آیا تعمیرکار نرم افزارهای خاصی ندارن که بدون داشتن رمز یا اثرانگشت بتونن به اطلاعات دست پیدا کنن؟؟

کلی اطلاعات و عکس و ویس‌ و فیلم‌های خانوادگی دارم رو گوشی که به شدت شخصی هستن و اصلا مسئله آبرو هستش این وسط 😔

عزیزم میشه این سوال رو هم بپرسی ممنونت میشم 🩷 موقعی که گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنن یه گزی ...

درسته عزیزم

ولی این کاری که شما میگی زمان بره اولن دوما کسی این کار رو نمیکنه وقت و هزینه میبره اطلاعات شما ارزشی نداره (اگر سیا.سی نیستید )

مگر اینکه تعمیر کار آشنا باشه بخاد از گوشی تون اطلاعات بگیره و فضولی کنه اگر نه کسی وقت و انرژی برای دیدن عکس خانوادگی و اطلاعات شما نمیزاره 

و اینکه برای عوض کردن فلت یه روز کاری بهتون باید گوشی رو برگردونن دیگه وقتی نمیمونه برای بازکردن گوشی 

درسته عزیزم ولی این کاری که شما میگی زمان بره اولن دوما کسی این کار رو نمیکنه وقت و هزینه میبره اطل ...

متاسفانه تعمیرکار آشنا هست و اصلا واسه همین استرس دارم 😔

امیدوارم همچین کاری  نکنه فوضولی نکنه.....

ممنونم ازت عزیزم ممنونم که وقت گذاشتی جواب دادی ان‌شاءالله خیر ببینی ❤️

متاسفانه تعمیرکار آشنا هست و اصلا واسه همین استرس دارم 😔 امیدوارم همچین کاری  نکنه فوضولی ...

اگر تایم کمی دستش باشه بعیده وقت کنه اطلاعات رو باز کنه بگید عجله دارید و گوشی رو زود تر لازم دارین 

خواهش میکنم انشاالله مشکلی پیش نیاد براتون

اگر تایم کمی دستش باشه بعیده وقت کنه اطلاعات رو باز کنه بگید عجله دارید و گوشی رو زود تر لازم دارین& ...

ممنونم عزیزم اگر تونستی دعام کن

فردا صبح اول وقت میرم سراغش