2737
2734
عنوان

چرا برام هدیه نمیخره؟

185 بازدید | 30 پست

سلام دوستان من حدودا ۷ ماهی هست که با کسی به قصد ازدواج در ارتباطم، خانوادش منو دیدن و همه چی تقریبا قطعیه، تو این مدت که بیرون میرفتیم همیشه خودش حساب کرده یعنی اصلا خوشش نمیاد که من حساب کنم، ولی چیزی که فکرمو درگیر کرده اینه که چرا تو این مدت به جز یکی دوباری که تو اتوبان بودیم و گل میفروختن برام خرید، هیچ کادویی برام نگرفته؟ چجوری بهش بگم من دلم هدیه میخواد؟

ولنتاین تولد روز دختر عیدی اشلا هیچیه هیچی ؟؟؟

راجع به کادو چیزی گفته تا بحال ؟

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید نداره... یا خسیسه

خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...! ️ 🦋🌈      خدا ما رو عمیقا دوست داره از هر عمیقی عمیق تر❤️...                        یه تاج معمولا سنگینه 👑 پس فراموش نکن که تو یه ملکه ای! ️ ✌😁💙😎
2742
ولنتاین تولد روز دختر عیدی اشلا هیچیه هیچی ؟؟؟ راجع به کادو چیزی گفته تا بحال ؟

تولدم خرداده ما تیر آشنا شدیم، ولنتاینم تبریک گفت بهم چند بار بهم ولی گفت نرسیدم برات هدیه بخرم 

2740
خب دلت نخواد 😑 شوخی کردم خب عزیزم صبر کن شاید دوست داره ازدواج که کردین برات هدیه بخره 

عزیز دلم ادمی که توی دوستی و اشنایی که موقع بدست اوردن دل طرف مقابله حرکتی نزنه بعد از ازدواجم همینه☹

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
تولدم خرداده ما تیر آشنا شدیم، ولنتاینم تبریک گفت بهم چند بار بهم ولی گفت نرسیدم برات هدیه بخرم  ...

وضع مالیش چطوره ؟

خسیس نباشه یه وقت

2706