2733
2734
عنوان

چرا برام هدیه نمیخره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وضعش خوبه بد نیست ولی خیلی با حساب کتاب هرکاری میکنه

خسیسه عزیزم 

ببین میتونی کنار بیای تا اخر عمر اونچیزی که خودش صلاح میدونه رو بخره و اون چیزی کخ صلاح نمیدونه رو نخره حتی اگه خیلییییی دلت بخواد ؟

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
اینجوری باشه که زندگی سخت میشه 🥲

امیدتو از دست نده عزیزم 

یه بار یه دستی بزن بهش نظرشو درباره هدیه بپرس مستقیم نگیا از زیر زبونش بکش

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
میدونم اگه بهش بگم میخره ولی دوست دارم خودش بخره

شاید با کسی در ارتباط نبوده و نمیفهمه یجوری غیر مستقیم بهش بفهمون که دوست داری برات هدیه بگیره مثلا کلیپایی که پسرا همسرشونو یا دوست دخترشون رو سومرایز میکنن با کادو های کوچیک یا هر چیزی نشونش بده بگو بیین دختره چقدر خوشحال شد گاهی وقتا ادما با یه هدیه کوچیکم خوشحال میشن و از اینجور چیزا 

شاید با کسی در ارتباط نبوده و نمیفهمه یجوری غیر مستقیم بهش بفهمون که دوست داری برات هدیه بگیره مثلا ...

اره اینقدر جدی تا حالا با کسی نبوده و فکر میکنم بلد نیست چون تو خوراکی خریدن چیزایی که میدونه دوست دارم همیشه میخره

اره اینقدر جدی تا حالا با کسی نبوده و فکر میکنم بلد نیست چون تو خوراکی خریدن چیزایی که میدونه دوست د ...

اره عزیزم ناراحت نباش شوهر من که هرجا چیزی میبینه پسندش میشه یا میفهمه من دوست دارم فوری میگیره وقتی من باهاشم که بزور از تو مغازه ها میکشمش بیرون تا جیزی برام نگیره ولی وقتی خودش تنها میره بیرون چیزی ببینه میگیره 😂

چه خوب 😁 الهی کنارهم خوشبخت باشید عزیزم 😍

قربونت بشم کجاش خوبه همش راه به راه پول خرج میکنه همین جند وقت پیس رفته بود تو شهر تو ویترین یه مغازه دیده بود لنز دارن فوری رفته بود خریده بود بهش گفتم چه نیازیه لنز دارم گفت ابیشو داری سبزشم بزار یوقتی خواستی بری جایی شاید دلت خواست سبز بزاری😂 دیوونم کرده میگم قناعت کن حرف حالیش نمیشه 

اره خب زیادیشم خوب نیست دیگه الکی پول خرج کردنه هرچیزیم حدی داره 😂

اره بخدا فکرش کن با شوهرت بری بیرون به هوای دور زدن همینجوری دستتو بگیره ببرتت تو لباس فروشی بزورم لباس تنت کنه و بخره 😂😂 دو قرون پول پس انداز نداریم بخاطر کارای شازده وقتی میریم بیرون بوتیک زنونه چیزی میبینم سرشو گرم میکنم نگاه نکنه😂 چند روز پیشم رفتیم بیرون از جلو یه لباس فروشی رد شدیم چششو گرفتم خندید گفت دختری چیزی بود گفتم نه لباس فروشی بود😂 مرده بود از خنده

2706