2733
2734

دو شب پیش خواستگاریش بوده .. انقدر بی جنبست که! اون تاپیک که تو داغ ترین ها بود چند روز پیش ، دختر خاله استارتر میخواسته حرصشو دربیاره اصلا تو مهمونی نرفته پیشش و فقط پیش نامزدش نشسته .. وقتی تاپیکو خوندم با خودم فکر کردم یه آدم دیگه چقدر میتونه بی جنبه باشه .. ولی الان دیدم نه انگار دختر خاله خودمم همین جوریه! دیشب بهش پیام دادم تبریک گفتم تا الان سین نکرده .. همین دو ساعت پیش آخرین بازدیدش بوده .. دختر خالم همیشهههه گوشی دستشه و دیگه  باید از دیشب تا حالا می دید پیاممو و جواب می داد! سنش هم کم نیست ۲۴ سالشه ..

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر میکنن چه خبره،شب درازاست وقلندربیدار

این دختر خالم خیلی هم دنبال ازدواج بوده .. واقعا ازش انتظار نداشتم 😏

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
2742
عقده ای هستن دیگه دست خودشون نی 

اره ولی فکر نمی کردم جواب نده قبلا سریع جواب می داد ..