2737
2734
عنوان

تعبیر خواب کسی بلده بیاد لطفا

73 بازدید | 15 پست

خانما با توجه ب پست قبلی که گفتم مادربزرگم مریضی داره دیشب موقع صبح خواب دیدم رفتم برای مادربزرگم دارو خریدم ولی بعدش دارو رو گم کردم و هرچی گشتم پیدا نکردم تعبیرش چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خوابمو میگم تعریف میکنی واسش عزیزم؟  الان آنلاین؟

اره بگو واسش کپی میکنم

نه انلاین نیس اما جواب میده.

راستی بگو چه روزی دیدی و حدود چه ساعتی

جز  اسی  کسی منو ریپ نزنه
اره بگو واسش کپی میکنم نه انلاین نیس اما جواب میده. راستی بگو چه روزی دیدی و حدود چه ساعتی

امروز دیدم صبح ۱۲ و نیم از خواب پا شدم 

خواب دیدم با خانوادم یجاییه ک مثل دشت مثل بهشته مه داره دشت سر سبزه همه هستن نشستیم من ب فکر شخص مد نظرمم ی بزغاله و ی بره میاد میدن دستم صاحبش میده انقدر تمیز بود بزغاله رنگ زغالی و کرم تیره و بره رنگ کرمی بود خیلی پوست قشنگی داشت فر فری بود زبر و نرم بود ی حالت خاصی داشت بعد بابام پرسید اینارو با چی میشورید انقد تمیزه گفت با تاید همچین چیزی گفت بعد گفتم وای چ قشنگه مه بود اونجا فکر میکردم برم بالا تر میوفتم بعد دریا بود اونجا توش نهنگ بود همه میخواستن فرار کنن ک نخورتشون ی زنه اونجا میخواست بگیرتش بعد نهنگ اومد تو خشکی اون آب داشت گلی میشد بعد ما از اون در خارج شدیم رفتیم ولی من دلم مونده بود اونجا مثل بهشت بود 

اره بگو واسش کپی میکنم نه انلاین نیس اما جواب میده. راستی بگو چه روزی دیدی و حدود چه ساعتی

گلم لطفا خواب منم بهش میگی بیزحمت؟روز سه شنبه دیدم حدود ساعت ۹ تا ۱۰ ونیم

2740

منم خیلی خواب عجیب غریبی دیدم خواب دیدم از کسی که باهاش کات کردم باردارم 😂😂

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍
قربونت بشم عزیزم ان‌شاءالله برات جبران کنم خیلی لطف میکنی 

سلام عزیزم

یه پیام صوتی فرستاد.من واست مینویسم

گفت قراره دانشگاه یا جایی بری.خاستگارای خیلی خوبی برات پیدا میشه.

یکیشون بااینکه ظاهر خوبی داره اما دغله

اما اون یکی خوبه

گفت نهنگ داره از یه مال بزرگ حرف میزنه که اون قراره بسختی بدست بیاد

بعدشم گفت یه قضیه گنگی این وسط وجود داره

گفت خودت بهش پیام بدی

@rooshana_mary

جز  اسی  کسی منو ریپ نزنه
2706