2733
2739
عنوان

دیشب خواهرشوهرم با بچم .....

959 بازدید | 49 پست

خواهرشوهرم چون طبقه پایین ما بود تا قبل زایمان پسر من رو رو چشماش نگه میداشت حتی بهش نمیگفت بالا چشمت ابرو دیشب زایمان کرده ما رفتیم دیدنش روز دهم زایمانشه به قدری بچمو دعوا کرد دیشب تو خواب داد میزد چون اون رو مثل مادر میدونست نصف روز با اون بود بعدم به پسرش زنگ زد بیا اینا رو بیر خونشون اذیت میکنه پسرش یعنی جوری ناراحت شدم خدا میدونه به نظرتون بهش پیام بدم بابت این بی احترامی و این همه داد زدن سر بچم؟

مگه بابت خوب بودنش تشکر کردی ، گناه داره راحتش بزارین

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همون جا باید ناراحتی تو ابراز میکردی الان چه فایده . میبینی داد میزنم خودت پاشو برو خونت با زبون بی زبونی همینو میگفتن بهت

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 
2740

به نظرم حق با خواهر شوهرته 

اون تازه زایمان کرده 

الان نیاز به استراحت و ارامش داره 

شما نباید اجازه بدی پسرت بره پیشش 

یا نهایت دوتایی برید سر بزنید و زود برگردید 

زن تازه زایمان کرده ممکنه افسردگی داشته باشه و اعصابش دست خودش نباشه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

نه چیزی نگو تازه زایمان کرده دست خودش نیست حساس شده روحیه ش .دیگه هم بچه رو نفرست اون خانم خودش هزارتا گرفتاری داره ازین ببعد

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2706