2733
2734

دوست دارم تو رشته حقوق تحصیل کنم 

الان ۱۶ سالمه و انسانی ام 

مدرک زبان هم ندارم (منطقه محرومیم و آموزشگاه زبان درست حسابی  تا صد کیلومتری اطرافم نیست )

معدل و نمره ام هم بیست نیست ولی کمتر از هجده هم نیست (نمره ام معمولیه)

خانواده ام توان پرداخت هزینه های انچنانی ندارند 

میشه جایی مهاجرت کرد و درکنار تحصیل کار هم‌کرد؟

شرایطش چیه هزینه ها چجورین ؟

چه کشور هایی دانشگاه های خوبی داره و هزینه هاش هم انچنانی نیس؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ناراحت نشیا حتی اگه فاند 100 هم بگیری بلاخره کنارش باید پشتوانه مالی داشته باشی بنظرم بهتر تمرکزت بزاری رو درست و دانشگاه ادامه بدی و سرکار بری بعدش اگه دیدی شرایط مالی خوبی پیدا کردی برو برای مهاجرت

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
2740

اول اینکه برای کسی که توان پرداخت هزینه های اونور رو نداره بورسیه های تحصیلی عالی و فول فاند هست اما شرطش معدل بالا و رزومه عالی به همراه مدرک آیلتس زبان بالای حداقل ۷ هست که هزینش به دلار الان حدود بیست و پنج تا سی میلیون برای فقط گرفتن مدرک زبانه 

تا بخوای پول ترجمه مدارک و کارای قبل مهاجرت رو انجام بدی حداقل باید الان دویست تومن خرج کنی فقط برای اپلای و کارای قبل مهاجرت 

تازه گاهی همه هزینه ها رو می‌کنی ولی پذیرش نمیگیری 

اگه هم بخوای بدون بورس تحصیلی و از طریق شغل بری باید اثبات تمکن مالی کنی که اون دیگه بدتر

بمون همینجا و ایندتو بساز . بدون پول و مدرک زبان و رزومه عالی هیچ جا هیچ فرش قرمزی برات پهن نیست

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  
2706