2733
2739
حآلت چطوره

خوب عالی😍

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته عزیزم .

به این چیزا فکر نکن بابا، من خودم الان ی بچه دارم در آستانه جدایی هستم 

چند تا دغدغه دارم یکیش مادیه 

دومیش اینکه دوست دارم هیچ وقت دخترم ازم جدا نشه 

دیگه به هیچی فکر نمیکنم 

به خودت برس ، به ظاهرت به روحت ، تو این زمونه مردم دنبال آدم خوش تیپ و پر انرژی هستن

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2731
ولی من نمیتونم خوب باشم همش حس میکنم از همه دور و اطرافم عقبم همه سرخونه زندگیشون من موندم با یه روح ...

خوب یه تکون به خودت بده تلاش کن واسه تغییر حالت

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
2740
اره

چند سالگی جدا شدی

داری اشتباهی ک من کردمو میکنی دختر خدانگذره از افرادی ک بخاطر عقدم اعتماد به نفسمو گرفتن بخدا چیز مهمی نیست زمانی که بزرگ شدم فهمیدم 

میشه رفیق برام دعا کنی ک ان شاء الله خدا از خطام بگذره و یکبار دیگ افتخار نوکری ذریه حضرت زهرا رو نصیبم کنه ❤️🥺
ای کاش منم‌جدا میشدم. اشکال نداره هنوزم‌دیر نیست

با یه بچه و خواهری که طلاق گرفته چه گلی به سرم بگیرم؟

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2706