2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به عنوان کسی که دو سال پیتزا میزده 

آرد ،نمک ،کمی شکر خیلی کم،پودر حجم دهنده اگه داری بزن نداری ولش،زرد چوبه خیلی کم،روغن،چون خمیر مایه نمیزنی یه ساعت دو ساعتی بزار جون بگیره خمیر 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
2731
به عنوان کسی که دو سال پیتزا میزده  آرد ،نمک ،کمی شکر خیلی کم،پودر حجم دهنده اگه داری بزن ندار ...

آر گندم؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
آر گندم؟

همون آرد نونوایی اصلا هم نیاز نیست سختی بدین راز خمیر خوب استراحته که پف کنه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
2738
میدونم منظورم این بود فقط ماست و شیر و مایه خمیر توش نباشه بقیش اوکیه....اگر بلدین ممنون میشم دستورش ...

اول یک دونه تخم مرغ و یک سوم لیوان روغن،نصف لیوان آب ولرم رو قاطی کن خوب هم بزن،بعد دو لیوان آرد +یک و نیم قاشق غذاخوری بکینگ پودر بریز و با مواد تخم مرغیت مخلوط کن احتمالا خمیر به دست میچسبه، کم کم آرد اضافه کن و تا وقتی خمیر به دستت نچسبه ورز بده

این خمیر نیاز به استراحت نداره و همین که به دست نچسبد کف سینی رو چرب کن و خمیر رو پهن کن ومواد پیتزا رو بریز

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
اول یک دونه تخم مرغ و یک سوم لیوان روغن،نصف لیوان آب ولرم رو قاطی کن خوب هم بزن،بعد دو لیوان آرد +یک ...

میخوام باهاش پیتزا قارچ و مرغ درست کنم فر رو چه دمایی باشه ؟؟ چند دیقه بزارم بمونه که بپزه ؟

میخوام باهاش پیتزا قارچ و مرغ درست کنم فر رو چه دمایی باشه ؟؟ چند دیقه بزارم بمونه که بپزه ؟

بیست دقیقه با حرارت ۱۸۰ درجه و بعد حدودا دو دقیقه فر بالا رو بزن که فقط پنیر پیتزا طلایی بشه

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...