2737
2739

قبلا صورتم جوش داشت ولی امروز اسکینکر تخلیشون کرد زیر پوستی ها را هم فکر کنم تخلیه کرد الان جوشام ده برابر قبل شدن چکار کنم خوب میشن😭؟

ردشون میمونه😭؟

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

بله

برون ريزي عست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ملتهب شده

فقط کرم زینک اکساید بزن و با ژل شستشوی ضدجوش بشور پوستتو

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2728
2740
وای دختر خودتو خفه کردی بااین تاپییکککک به حضرت زهرا قسم‌که تا چند روز دیگ پوستت خوب میشهههه😑😂

😂😂

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی میام اینجا، کاربری دست دوستمم هست🌱   •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★    
باید چن نوع ماسک میزد چون منافذت بازشده

زد دو نوع ماسک زد سرم زد سه چهار تا دستگاه هم استفاده کرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
وای دختر خودتو خفه کردی بااین تاپییکککک به حضرت زهرا قسم‌که تا چند روز دیگ پوستت خوب میشهههه😑😂

جوشا و ردشون هم گم میشن😭

تو تاپیکای بقیه کاربرا نکا کردم بعضیا بد میگفتن ازش😭

میترسم جوشا دیر برن و جاشون پر از لک بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوشاتو خالی کرده دیگ بدترش کرده

چرا 

منم برا همین استرس گرفتم😭

ازش پرسیدم با خالی کردنشون ردشون نمیمونه؟گفت نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برون ربزیه

خوب میشن؟

ردشون میره؟

😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه من که خوب بوده بعد یه مدت ورم جوشا میخوابه

تو هم جوشاتو تخلیه کردی با پیلینگ؟

بعد صورتت پر هز جوش شد. عزیزم؟

ردشون موند؟

بعد جند وقت جوشات خوب شدن😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706