2733
2739
عنوان

کیابخاطر پدرومادر بد مجبور به ازدواج شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 28 پست
واقعیتش گناه بزرگیه دیدم خیلیاعمدی سقط کردن بدبخت ترشدن واین بدبختی تاابد دامنگیرشون بوده نمیتونم خو ...

اشکال نداره عزیزم. تا می تونی ازش پول بکن به بهانه سیسمونی. سکه بخر ومرتب قایم کن داخل بانک ملی  مرکزی. قسمت امانت طلا. یا دست فرد مورد اعتماد خودت بده 

میدونی بعضی روزا جگرم آتیش میگیره یعنی باخودم میگم آخه گناهم چی بود که کتکم میزد تنبیه میکرد من ازتا ...

ان شاءالله درکت می کنم و امیدوارم این سختی ها باعث رشد معنویت شده باشه و بدونی بی صاحب و بی کس و کار نیستی.

تو صاحب و کس کار داری اونم چه صتحبی الله عظیم الشآن قادر مطلق لایزال متعال بی همتا خالق ارض و سما و انس و جن و بحر و بر ...سمیع و بصیر قادر و عالم و عظیم ذوانتقام.

تو تقصیری نداشتی در بچگی این مرحله فقط سبب رشد معنوی تو می شه و اگر حلالش نکنی بد عقوبتی و تمام درداتو در همین دنیا نی چشه.نه تنها دردای بچگی ت بلکه هر ضرری از اون آزار بعدها متحمل شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بخاطر پول شهریه باپسری ازدواج کردم که هم داهاتی هم بیسواد هم اهل رفیق بازی وهم کثیف وفاسده جوری ک ...

توسل کن به شهید محمد معماریان که بچه سبب روشنی چشمت بشه و مونس دلت و خداپسند و به اون نمی ره به هیچ وجه بحق اباعبدالله‌منم دردتو کشیدم و درکت می کنم

2728
من بخاطر پول شهریه باپسری ازدواج کردم که هم داهاتی هم بیسواد هم اهل رفیق بازی وهم کثیف وفاسده جوری ک ...

۲روزی مشهدم هر چند کم و ناقابلم سلامتو و ارادت خودتو و نی نی تو محضر آقا امام هشتم میگم و سحر جمعه برات دعا می کنم و نزد آقای نخودکی شکایت هر که آزارت داده و می ده تا حسابشون دستشون بیاد و عزتمند و خداپسند باشی

چقدر واستون آسونه این حرف بچمه جونمه درسته پدرش ازیزید هم بدتره ولی جونم به جونش بسته شده یجورایی حس ...

ان شاءالله شک نکن بحق امام جواد بحق امام حسن و امام حسین بحق خانم حضرت زهرا مادرت،سبب روشنی چشم و و دل و وجودت و عزتت بشه و خدانگهدارتون باشه خواهر جانم.تو بی صاحب نیستی خدا را داری اونم چه صاحبی.مادرت حضرت زهرا رو داری کم بیاری برات اُفت داره تو دعای امام دوازدهم یاور مظلوما رو داری تو آقا امام حسینو داری کم نیاری جونم.بهترین الهی بشید و عزتمند و رستگار هر که اذیتت می کنه شرش به خودش برگرده تو نمازو داری قرآنو داری،تو اهل بیتو و تمام مقربین و ملائکه رو داری عزیز خواهرم.

اونا هیشکه رو ندارن تو عمه زینبو داری هر وقت دلت گرفت به شهدای دفاع مقدس به آقای نخودکی به امامزادگان مقرب به ۱۴ معصوم پناه ببر بحق صاحب قرآن آیه ۲ و ۳ سوره ی طلاق رو بخون توی سختی ها دست و پا نزنیم خدا حواسش هست فقط رشد کنیم و خداپسند و فاطمی بشیم باقیش با خدا.محکم باش.دلتو شکوندن روضه ی اباعبدالله رو گوش بده اقتدار و بهجت میاره.از گناهان دوری کن.گناه شناس و دین شناس شو و اینا رو جدی نگیر این مخلوقات ضعیفو.خودم دوست دارم خواهر میخواد پدرت بد باشه شوهرت نااهل و انتخاب جاهلیت باشه و مادرت حضرت زهرا رو داری.

پیش آقای نخودکی شکایتشون رو می کنم آزارت ندن این موجودات شیطانی ضعیف.

زیارت جوشن صغیر و امین الله رو بخون هر روز و سوره ی جانبخش مبارک جن و ۴قل رو هر روز از شرشون در امان باشی

2738
چقدر واستون آسونه این حرف بچمه جونمه درسته پدرش ازیزید هم بدتره ولی جونم به جونش بسته شده یجورایی حس ...

هر روز زیارت کوتاه ائمه مربوط رو بخون از مفاتیح یا از نت اینطور هر روز هواتو بیشتر دارن و حضورشون رو بیشتر از پیش حس می کنی و سلام بده به ملائکه و شهدای غیور دفاع مقدس و حضرت غیرت لله ابوالفضل و عباس زمانه امام دوازدهم دل محکم دار با خوندن و عمل به آیه دو ۳ سوره طلاق.به خدا نزدیک شو و خداپسند تا شر این ها به خودشون برگرده میخوام دوست ندارن خدا دوستت داره و صاحب داری توها عزیز خواهر

سقط کن !

هیچوقت این حرفو نزن 

اون نعمت خدا هس 

گناه داره 

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫ •️                          کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر

ان شاءالله بنده ی حقیر مشهد سر مزار شهید سعید چندانی برات دعا می کنم و مزار ۴۰ سیّد که ان شاءالله اهل نفس باشند و واسطه بشن برای دل شکسته ت و محکم بشی و هر که آزارت بده شرش به خودش برسه و زندگی خودت و نی نی ت سراسر الطاف و مواهب الهی بشه و تندرست و عزتمند و رستگار بشی شمام برام استغفار کن و دعای خیر.

۲روزی مشهدم هر چند کم و ناقابلم سلامتو و ارادت خودتو و نی نی تو محضر آقا امام هشتم میگم و سحر جمعه ب ...

ممنونم مهربونم ن نمیخاد شکایتشونو بکنی دنیاارزش نداره فقط برام دعاکن شوهرم دست ازرفیق بازی و عرق خوری برداره

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
ان شاءالله بنده ی حقیر مشهد سر مزار شهید سعید چندانی برات دعا می کنم و مزار ۴۰ سیّد که ان شاءالله اه ...

عزیزدلم واقعاحرفات امشب به من حامله آرامش دادن امیدوارم صدبرابر این انرژی مثبت به زندگیت برگرده

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت