2733
2739
عنوان

خیانت ک ب رابطه ج.ن..... نیست

181 بازدید | 10 پست

بعضی مردا انگار با کارشون ازدواج میکنن😔 مثل شوهر من ک تمامم وقتش  صرف کارش میشه ۶ ساله بفهمیم ی مسافرت نرفتیم انگار مسافرت وگشت وگذار برام گناه کبیره هست ان شاالله که شما شورای همدلی دارین 

مم ک دیگه خیلی افسرده شدم ای کاش شوهرم کمی توجه می‌کرد بهم خسته شدم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب یبار درست و حسابی باهاش حرف بزن و بگو باید وقت بزاری این زندگی مگه چی داره ک همش کار باشه و وقت خوش گذرونی نباشه اصلا کاری ک برای لذت بردن از زندگی نیست به چ دردی میخوره تکلیفمو روشن کن 

گویی همه خوابند کسی را به کسی نیست..!
2728
خب یبار درست و حسابی باهاش حرف بزن و بگو باید وقت بزاری این زندگی مگه چی داره ک همش کار باشه و وقت خ ...

ی بار ؟ بارها وبارها حرف زدم آخرش میدونی چی میگه میگه دیگه بسه چقدر حرف میزنی😏

از لحاظ مالی اوکیه حالا انقد کار میکنه؟

میدونه ربطی ب وضع مالی نداره میگه مردم گناه دارن من اید از خودم بزنم کارشون راه بندازم کاش ی بار میگفت زن وبچه هم گناه دارن برای اونهم وقت بذارم واقعا افسرده شدم بخدا

میدونه ربطی ب وضع مالی نداره میگه مردم گناه دارن من اید از خودم بزنم کارشون راه بندازم کاش ی بار میگ ...

چراغی ک ب خونه فرضه ب مسجد حرام از قدیم گفتن😐🙄

چی بگم والا 

ساعت ۹بزار در کوچه اشغالی ببره🤛🏼🤜🏼

.
2740
میدونه ربطی ب وضع مالی نداره میگه مردم گناه دارن من اید از خودم بزنم کارشون راه بندازم کاش ی بار میگ ...

شما هم هرچی غذا درست میکنید همشو ببرید بیرون پخش کنید بگید مردم گناه دارن ما باید از خودمون بزنیم و اونارو سیر کنیم

گویی همه خوابند کسی را به کسی نیست..!