2733
2734

بگید دور هم باشیم

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبم شکر

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

مهمون داشتیم، برنج کم درست کرده بودم یعنی اندازه بود ولی شوهرم گفت کمه مرغا چرا اینجوره، خورشت بادمجون چرا اونجوره، اینقد حرف زد اعصابم ریخت بهم 

به نظر خودم ک خوب وعالی بودن غذا

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
سرم درد میکنه از دیروز انقد گریه کردم امروزم هیچ کاری نکردم

دلیل گریه هات چی بود؟

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بشدددددددت استرس دارم با بتای 11000 تو هفته پنجم تو رحمم هیییییچی نیس احتمال خارج رحمی دادن حالم خوب نیس نگرانم🥺🥺🥺🥺

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺
خوشحالم راضی از زندگی  مشغول نگهداری از فرزندانم هستم

چقد خوب سلامت باشن فرزندانت    

خسته ام،  گردن درد و سردرد ، خونه ام رو هواست، پسرم هم مشق داره ولی من حال و انرژی ندارم، کاش یه جرقه بخوره بلند شم

عزیزان نی نی سایتی قبل از اینکه از روی عکس پروفایل بگید که آقام لطفا عکس شهید رو تو گوگل سرچ کنید...خدایا مرا پاکیزه بپذیر.  بیاد شهیدان مهدی باکری و قاسم سلیمانی
خوبم.باردارم دارم به نی نی فکر میکنم که راحت دنیا بیاد🙁

تو رو خدا برا منم دعا کن خارج رحمی نباشه پسفردا نوبت سونو دارم حال روحیم بده

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺