2733
2734
تجمع مایع زیر گوشت گردن جنین که با سونوگرافی بین ۱۱ هفتگی الی ۱۳ هفته و ۶ روز انجام می شود. در تمام جنین ها مقداری از این مایع وجود دارد اما در اکثر جنین ها با سندروم داون ، مقدار این مایع افزایش پیدا میکند.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
سونو گرافى دادم تشخیص هیدرونفروز دو کلیه داد هفته ى ٢٢ یک جاى خوب سونو داده بودم مشکلى نبود هفته ى ٢٨ یه جاى به درد نخور سونو دادم که تشخیصهیدرونلروز داد احتمال اشتباه سونوگرافى هست ایا ؟ دستگاه سونوگرافى قدیمى بود
🌺🌺🌺🌺عضو گروه چالش کاهش وزن  وزن اولیه82  هدف اول ۸۰ ۵۸
نم دو کلیه هم حالب هم مثانه متسع بود امکان داره جنین اماده ى ادرار کردن بوده باشه ؟ یا احتمال پیلکتازى دوطرفه بیشتر مطرحه
🌺🌺🌺🌺عضو گروه چالش کاهش وزن  وزن اولیه82  هدف اول ۸۰ ۵۸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوست عزیز سلام ١٨هفته سونو دادم جفت قدامی بود. تا اخر بارداری جای جفت تغییر میکنه؟ممنونم
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2742
من وقتی 5 هفته و سه روزم بود توی مطب دکتر زنان سونوی شکمی شدم اولش گفت ساک هست و خیلی کوچولوئه اما بعد گفت مشکوک به موله عدد بتام هم دو روز قبل سونو یعنی بعد از 8 روز تاخیر در پریود حدود 2500 بود الان هفته 8 هستم ولی خدارو شکر هیچ علامت بدی ندارم میشه بگید تشخیص مولار توی 5 هفته و سه روز ممکن بوده یا نه ؟ و اینکه به نظر شما دیدن چه چیزی باعث شده این حرف رو بزنن؟ مثلا چه بافت یا شکل خاصی؟ با این شرایط من هفته چند برم سونو که مطمئن بشم چیزی هست یا نه؟
مهناز عزیز سلام لطفا منتظر پاسخ سوال خود باشید
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
سلام
من ازمایش غربال اولم سندروم داون ریسک متوسط شد
دکتر پیشنهاد اینتگریتد تست داد
اول هفته پونزده این تست رو انحام دادم که ۱به ۱۱۳۰ اومد جوابش با کات اف ۱۵۰
وکلیه ریسک ها منفی شد
دیروز رفتم سونو انومالی دکتر گفت جون زیر ۲۰۰۰ شده ریسکت باید اول سونو پیشرفته برات انحام بدم تا خیالمون راحت بشه که خداروشکر سونو خوب بود و برای اول هفته ۱۸ بهم سونو انومالی داد
حالا سوالم اینه مگه تو تست اینتگریتد اگه عدد بزرگتر از ۱۵۰باشه تست منفی نیست؟
چرا دکتر به من گفت تست باید بالای ۲۰۰۰ باشه تا جواب عالی باشه؟؟؟
گلابتون عزیز سلام سونوگرافی ان تی از 11 هفته تا 13 هفته و 6 روز انجام میشود بهتر است اول سونو رو انجام بدین و بعد برین آزمایشگاه چون سونوگرافی ان تی زمانبر است.
2738
هلما عزیز سلام خیر تغییر نمیکند.
مهناز عزیز اگر جای خوبی دادین اوکی هست.
الیس و فلفل نمکی عزیز سلام لطفا منتظر پاسخ سوال خود بمانید با تشکر
ha عزیز سلام معمولا بعد از یک هفته مجددا سونو را تکرار میکنند تا ان بی دیده شود.
2706