2733
2734
عنوان

میشه شکایت کرد از حرفش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 52 پست
همینجوری فضول و بی ادب بوده که از مدرسه پرتش کردن بیرون بعد میگه ترک تحصیل کردم

اوه اوه 

چیزی نگو الان میاد تاپیکاتو کلا زیر و رو می‌کنه 😂😂

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف شما بی احترامی نبوده فقط یکم اضافه گویی بوده 

مسلما شما ایشونو میشناختی و خب باید از همصحبتی باهاش خودداری میکردی 

پیگیری کنی بعید میدونم چیزی بهش بگن نهایتا یه تذکر ساده میدن و تموم میشه میره 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2731
میگفتی بزار دو دقیقه از حلالیت خواستنت بگذره بعد دوباره دل بشکن 

رابطه معلم ایشون با دانش اموزاش دقیقا مثل رابطه من با خداست 

فاصله ی بین توبه کردنم و انجام گناهم همینقد کمه🤣🤣

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
مشخصه توهم ی معلم بیشعوری جانم😂 خوب کردم پیگیری هم میکنم اگه کسی پیگیری نکرد خودم طوری جوابشو میدم ...

الان سنت کمه. بعد ها به این نتیجه میرسی که ارزش این همه استرس و ناراحتی رو نداشت.

مطمئن باش پیامش چیز خاصی نداشته که براش دردسر بشه و بتونی از طریق شکایت محکومش کنی.

ولی روح و روان خودت رو بی دلیل و مدت ها درگیر و آشفته می‌کنی.

بیخیال شو و همیشه تو زندگی خییییلی چیزها رو بسپار به خدا. خدا بهترین انتقام گیرنده هست 

2740