2737
2734
عنوان

بیاین بگین کارم درسته

66 بازدید | 16 پست
من شب ساعت 5صبح میخوابم و3عصربیدارمیشم.شوهرم دوراز شهرکار میکنه ومن خونه ی مادرمم.وقتی شوهرم بیاد ببینه وضع اینه خیلی بدش میاد.شوهرم خودش ساعت6صبح همیشه بیداره وشب زود میخوابه.دوتا بچه هام هم شب دیر میخوابن ومن چون هرکاری میکنم نمیتونم زود بخوابونمشون مجبورم شب بیداری بکشم.شماها ساعت خوابتون چطوریه؟
ایسا جان به نظرم شما به غیر از خودت اشتباه بزرگی در تربیت بچه هات می کنی بچه های شما تا آخر عمر با همین الگوی خواب و بیداری شکل می گیرن و هیچوقت نمی تونن منظم و وقت شناس بشن من دیدم خانواده های این شکلی رو ... نه ساعت صبحانه شون مشخصه ،‌نه نهار و شام ... هیچکی برنامه ریزی نداره توی زندگیش ... به هیچ کارشون نمی رسن... همیشه خوابالو و کسل هستن
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ساعت خوابت خوب نیست
منم یه مدته شبا 2،3 میخوابم. امروز صبح زود پاشدم که دیگه از امشب خوابم درست بشه. البته من شاغلم
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
2728
2740
شما مشکلت بیکاریه به جای اینکه خونخ مادرتون بمونید و از ایشون سرویس بگیرید خونه خودتون بمونید در طول روز آشپزی کنیدو ظرف بشورید و خونه تمیز کنید بچه ها رو پارک ببرید شب همه اتون خسته میشید میخوابید
خیلی بده که من یک میخوابم ۹ بیدارم تازه منم دیر میخوابم یه روز بچه ها رو صبح زود بیدار کن تا ساعت ٨ و۹ شب ببر بیرون بیار خونه غش کردن
ایشالا همه شادان باشین امین از ته ته دلم
من 1 تا 9 بوده اکثرا آرزومه بتونم 7 یا 6 بیدار شم امروز به شکل معجزه آسایی 7:30 پاشدم دیگه هم خوابم نیومد وای عالی بود بچه ها رو عادت بده به سحرخیزی
 به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
آیسا جان سعی کن هر روز 30 مین ساعت خوابت رو جابه جا کنی... حتی برای سلامت خودت... یه کلاسی باشگاهی ثبت نام کن صبح ،‌که به خاطرش مجبور شی بیدار شی بخصوص برای خانم ها لازم هست شبها و در تاریکی شب بخوابن تا چرخه بدنشون منظم کار کنه
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
دقیقا مورچه راست میگه آدم خسته بشه خوابش میبره من دیروز خیلی خسته شدم ساعت 9 شبم دوش گرفتم بعدش خودبخود خوابم برد خستگی در طول روز واقعا خواب شب میاره
 به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2706