2752
2734
عنوان

شیر خشک نوترامیژن یا نئوکیت ؟؟؟؟؟؟؟ کسی تجربه ای داره

| مشاهده متن کامل بحث + 42238 بازدید | 73 پست
نئوکیت لازم دارم .هر کی اضافه داشت ممنون میشم خبرم کنه. 09187963094

سلام عزیزم. شما به نی نیتون نئوکیت میدادید. میخوام ببینم وزنگیری و رشد قد و دورسرش چطور بود. و اینکه تا کی دادید. بعدش چی دادید؟ منم باید بدم. خیلی نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم. شما به نی نیتون نئوکیت میدادید. میخوام ببینم وزنگیری و رشد قد و دورسرش چطور بود. و اینکه ...

سلام عزیزم بله من تقریبا تا ۹ماهگی دادم، و خداروشکر آلرژی دخترم رفع شد. الان خوبه

دختر من ۳۴ هفته ب دنیا اومد در کل ریز بود و دیگه اینکه بچه هایی که آلرژی دارن رشدشون کندتر به نسبت بچه های دیگه

وقتی آلرژی نمونه رشدشونم بهتر میشه

2731
سلام عزیزم بله من تقریبا تا ۹ماهگی دادم، و خداروشکر آلرژی دخترم رفع شد. الان خوبه دختر من ۳۴ هفته ب ...

از کجا متوجه شدید آلذژیش رفع شد. منم فکر میمنم آلرژی پسرم موب شدن ولی میترسم برم سمت شیرخشکای معمولی.

خانمایی که بچشون الرژی داره

بچه من ۲هفته پیش با مدفوع خونی مرکز طبی کودکان بستری شد

الرژی به همه چی داره

دکترش بعد ۲روز ممنوع التغذیه بودن بچم بهش الکر داد

۴روز شکمش کار نکرد

سه شنبه مرخص که شدیم تو خونه اسهال شدید گرفت روزی ۱۰بار بیرون روی داشت

تا یکشنبه این هفته شیرش به نئوکیت تغییر داد

الان روز سومه داره استفاده میکنه ۲بار دفع کم ولی به رنگ سبز یشمی داشته که اسهال نبوده البته خداروشکر

فکر کنم بهش ساخته

چهارشنبه میخام برم سهمیشو تکمیل کنم

چون برای تست فقط ۳تا نوشت

این شیربه صورت ثبت نامیه

اگه پزشک معتمد تایید کنه مدارک بچه میبرید براتون ثبت غذا و دارو میکنن به تعدادی که پزشک نامه بده سهمیه ماهانه میگیرید

قیمتشم دانه ای ۲۳هزار تومن میشه

اگه واقعا بچتون الرژی داره برید مرکز طبی کودکان خیابان دکتر قریب

یکی از دکترای گوارش تایید کنه همونجا براتون ثبتش میکنن

دردسرم نمیکشید دیگه

من هم الکر و هم نئوکیت اونجا ثبت کردم

البته بچم بستری بود اونجا ولی خب دکتر تایید کنه حله

آرسام کوچولو تمام دنیای منه...بعد یه دوره سخت بستری خدا دوباره بما برگردوندش
سلام عزیزم بله من تقریبا تا ۹ماهگی دادم، و خداروشکر آلرژی دخترم رفع شد. الان خوبه دختر من ۳۴ هفته ب ...

سلام توروخدا ب من کمک کن ،من دخترم نه ماهشه ولی قد و وزنش اندازه بچه شش ماهه مونده، ببلاک ا اچ دادم ، هنوز مطمن نیستم آلرژیک بوده یا نه ، ولی درکل ببلاک ا اچ بهش وزن نداذه، خیلی نگرانشم 

2706