2737
2734
شیر خشک نوترامیژن یا نئوکیت ؟؟؟؟؟؟؟ کسی تجربه ای داره

سلام نی نی من از 2 ماهگی که آلرژی گرفت شیر خشک نوترامیژن خورده تا الان که 4 ماهشه . تازگی فهمیدند ریفلاکس هم داره ( چون بالا نمیاورد زودتر نفهمیده بودند ) دکترش را عوض کردم بهش نئو کیت داده .
کسی میدونه کدوم یکی از این دو غنی تر و بهتره ؟ شنیدم نوترامیژن امگا 3 داره .
نمیدونم کدوم را بهش بدم . ا نوترامیژن خوب وزن گرفته بود . شما تجربه ای دارید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانوم طلا جان من از قبل شما را میشناختم . پارسال چند تا سوال داشتم که شما جواب داده بود .
عزیزم مشکل نی نی شما چی بود ؟ اون هم آلرژی داشت ؟ خوب شد ؟ رفلاکس هم داشت ؟
دختر من پروتین گاو حساسیت داشت هیچگدوم از این دو تا شیر هم بهش نساخت اخر سر بیومیل سوی میخوره اما به نظرم نئوکیت بهتر بود چون دخترم اونو خورد اما خوب دیگه تو مدفوعش دوباره خون بود مجبور شدم شیر سویا بدم
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
2738
هانای عزیز من تا حدودی این تجربه رو با پسرم که الان 7 ماهشه دارم پسرم از اول که بدنیا اومد چون هم نارس بود (33هفته) و هم IUGR(وزن 1 کیلو) با شیر های معمولی مشکل داشت و از همون اول با نوترامیژن شروع کردیم که واقعا مشکلشو که دل درد های شدید بود حل کرد تا اینکه این اواخر شیر نوترامیژن نایاب شد و با دکترش (دکتر نجفی-فوق تخصص گوارش کودکان) مشورت کردم و ایشون گفتند میتونین نئوکیت هم بدین و اصولا شیرهایی مثل نوترامیژن- نئوکیت- پروژستمیل و چند تای دیگه که الان تو ذهنم نیست تو یه خانواده هستن و تفاوت آنچنانی با هم ندارند. کلا این شیرها مولکولهای شکسته شده آماده جذب دارند و راحت تر هضم میشن و همه اونها خیلی بد مزه و بد طعم هستند. ولی نکته ای که هست اینه که چند روز قبل برای تهیه شیر به هلال احمر مراجعه کردم و چون نوترامیژن نداشتن نئوکیت گرفتم ، تو همین فاصله یه آقایی هم برای تهیه نوترامیژن مراجعه کرد و وقتی من بهشون گفتم چرا نئوکیت نمیگیرین گفتند که قبلا از نئوکیت استفاده کردم و حتی شنیدم از نوترامیژن هم بهتره ولی بچه من بعد از استفاده از نئوکیت مدفوعش سیاه رنگ شد و دکترش گفت دیگه بهش ندم - حالا من هم از دیروز صبح برای پسرم نئوکیتو شروع کردم تا ببینم عکس العملش چطوره ، بهش میسازه یا نه که دیشب دیدم مدفوعش خیلی تیره تر شده و تا امشب که تقریبا 20 ساعت گذشته هنوز شکمش کار نکرده ولی هنوز برای تصمیم گیری زوده باید یه چند روزی صبر کنم اینو هم اضافه کنم به نظرم پسر من اشتهاش تو این دو روز بهتر شده -- اگه به نتیجه قطعی رسیدم به اطلاعتون میرسونم
بعد از یه ماه مصرف نئوکیت به این نتیجه رسیدم از نوترامیژن بهتره و چون بیشتر جذب میشه در نتیجه رنگ مدفوع تیره میکنه که مسئله ای نیست و دلیلشم اینه که چون موقع هضم شیر مقدار کمی از اون به روده بزرگ میرسه و بیشترش جذب میشه در نتیجه باکتری های موجود در روده بزرگ بهشون چیزی نمیرسه و از طرفی چون رنگ ماده ای که از صفرا ترشح میشه هنگام هضم غذا سبز رنگه در نتیجه هنگام دفع این رنگ سبز غالب میشه و رنگ مدفوع سبز تیره میشه
سلام مامانای گل
قبل از هر چیز ممنونم از اظهار نظر phoenix عزیز که منو از نگرانی در اورد.
بچه من هم 11 ماهشه و آلرژی داره و یک هفته است دکتر گوارشش که دکتر نجفی است براش نئوکیت رو تجویز کرده که از وقتی این شیرو بهش میدم رنگ مدفوعش سیاه شده.داشتم از نگرانی میمردم آزمایش خون مخفی تو مدفوعش رو دادم و 1001 آزمایش دیگه که بفهمم چرا اینجور شده اما هیچ نتیجه ای نگرفتم و همه آزمایشهاش منفی بود تا اینکه اینجا خوندم کسانی که نئوکیت خوردن بچه هاشون.مثل پسر من بعضی ها مدفوعشون سیاه شده وخیالم راحت تر شد .ممنون از اطلاع رسانی تون چون الان عیده و دسترسی به دکترش سخت ممنونم که اطلاع رسانی کردید.
رنگ مدفوع تیره برای بچه هایی که نئوکیت میخورن طبیعیه .رفلاکس دخترم خوب شده و حساسیت اش هم تقریبا خوب شده,
من دو تا قوطی نئوکیت دارم اگر کسی میخواد .
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=406746
سلام مامانای گل

منم دخترم آلژی داره الان 4 ماهشه. از اول تولد هر نوع شیر خشکی رو امتحان کردم تا اینکه دکترش گفت نوترامیژن بهش بدیم. الن حدود 3 ماهه که میخوره خیلی بهش ساخته و گریه هاش و دل دردهاش خیلی کم شده.البته رنگ مدفوعش سبز یشمی رنگه که من هم خیلی نگرانش بودم ولی دکترش گفت طبیعیه...

ولی الان یه هفته هست که خیلی خیلی نگرانم آخه شیر نوترامیژن نایاب شده دخترم شیر دیگه ای نمیتونه بخوره. فقط هم داروخانه هلال احمر این شیر رو داره . البته من مشهد زندگی میکنم نمیدونم شهرهای دیگه هم همینطوره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

شوهرم دیروز رفته به زور فقط یه قوطی نءوکیت بهش دادن و گفتن دیگه تموم شده معلوم نیست کی بیاد
تو رو خدا کسی میدونه از کجا میتونم این شیر رو گیر بیارمممممممممممممم؟؟؟ من خیلی نگران دخترمم آخه اون هنوز خیلیییییییییییی کوچیکه
کسی هست که اضافه از این شیر یا نئوکیت داشته باشه؟؟؟؟

خواهش میکنم دوستای خوبم راهنماییم کنید که خیلیییییییییییییییییییییییییی نگرانم
و چقدر دیر می فهمیم

که زندگی , همین روزهاست که منتظر گذشتنش هستیم . . .
2706