2737
2739
عنوان

مشکل بچه با شب

104 بازدید | 8 پست
سلام من یه خواهر زاده دارم. پسره و دو سال و 6 ماهشه. که تقریبا 3 ماهه عجیب از شب می ترسه و بدش میاد. به هیچ وجه نباید هیچ چراغی تو شب خاموش بشه. به طوری که اکثرا شبها دوست نداره بخوابه. کلا خواب نداره. انگار که بازیگوشی تو روز واسش کم باشه و بخواد شب تا صبح هم بیدار باشه. اصلا اگه بخوان بخوابوننش بدش میاد و میزنه زیر گریه. روز ها هم پرستارش میگه شاید یک ساعت به زور بخوابه. بچه های شما هم این جوری بودن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر منم دو سالشه ؛ خیلی بدخوابه؛ خوابشم سبکه. ظهر فقط یه ساعت میخوابه. شبا هم اگه ولش کنم تا صبح بازیگوشی میکته. ولی من راس ساعت 10 همه چراغا رو خاموش میکنم. البته اون نق میزنه که روشنشون کن. بعدشم یه 20 دقیقه ای رو سر و کول ما بازی میکنه؛ بعدش با کلیپای گوشیم گولش میزنم و رو پام میخوابونمش . تو این سن خیلی لجباز و شیطونن
پسر منم جدیدا از تاریکی میترسه خودش برای خودش توهم سازی میکنه فک کنم ولی خواب ش درست کردم صب ساعت هفت بیدارش میکنم دوازده ظهر بیشتر از یکساعت نمیذارم بخوابه شب خم ساعت نه میخوابونم دوماه به خودم سختی دادم الان تقریبا خودش میکه بریم بخوابیم سر همون ساعت ها ولی عصر میبرمش بیرون حسابی خسته بشه
ایران فدای اشک و خنده تو
2740
این سن شروع ترس از تاریکىه، دخترمنم همینطورى بود، اصلا دوست نداشت شب بشه، ولى من از توضیحاتتون متوجه نشدم دوست نداره بخوابه یا خوابش میاد و از ترس نمیخوابه بهر حال براى ترسش من پرده اتاقش رو حتما شبها کامل میکشم که سایه هاى بیرون نیاد تو اتاقش، چراغ خواب هم میزدم ، همیشه هم میگفتم در اناقم بازه تا بیدار شدی صدام کن، ترس یه دوره است اگر به بچه کمک بشه اون دوره رو خوب رد میکنه
بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با یک نفر ❤️