2737
2739
عنوان

خرید برای نشون و نامزدی رسمی

139 بازدید | 12 پست

سلام دوستان برای نشون شدن و نامزدی رسمی چه چیزایی باید خرید؟برا عقد و بله برون نمیگما 

خوشا به بخت بلندم که درکنار منی S+F=💓متعهد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نامزدی همون بله برون دیگه

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.
2740

بله برون و نامزدی برای ما یکی هست

عقد هم جداست 

برای بله برون یا نامزدی انگشتر نشون و گل و شیرینی و کله قند رسم داریم ولی عروسامون چادر و روسری و کیف و کفش و میوه تزئین شده هم خواستن

دیگه نباید همه چی رو جدا جدا کنی. نامزدی همون بله برونه که خودشون هرچی هدیه بیارن همونه. یه بارم برای عقده که خودتون میرید خرید.

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

چون ما یه دشب قبل عقد همه جمع میشن برا عروس لباس و طلا و خرید ای دیگه میبرن به اون شب قبل عقد میگیم بله برون 

ولی خواستگاری رسمی تا عقد رو میگیم نامزدی 

دیگه نباید همه چی رو جدا جدا کنی. نامزدی همون بله برونه که خودشون هرچی هدیه بیارن همونه. یه بارم برا ...

چون ما یه دشب قبل عقد همه جمع میشن برا عروس لباس و طلا و خرید ای دیگه میبرن به اون شب قبل عقد میگیم بله برون 

ولی خواستگاری رسمی تا عقد رو میگیم نامزدی 

بنظرتون همون انگشتر نشون و یه چن تا تیکه لباس کافیه برا نشون ؟

چون ما یه دشب قبل عقد همه جمع میشن برا عروس لباس و طلا و خرید ای دیگه میبرن به اون شب قبل عقد میگیم ...

آره خوبه

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹