2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دست کامل ظروف پذیرایی مهمون ۱۲ نفره بگیر

دست کامل ظرف برای مصرف خونه هم ۶ نفره بگیر 

من بیشتر از ده ساله ازدواج کردم خونه م رنگ مهمون بالای ۱۲ نفر به خودش ندیده و نخواهد دید 

اگر واقعا پرجمعیت هستین بیشتر بگیر وگرنه فقط فضا اشغال می‌کنه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

من ی سرویس چینی ۱۲ نفره گرفتم 

ی دست ارکوپال دم دستی ۶ نقره 

ی دست کریستال خریدم 

ی دست هم کریستال برا دم و دست ایرانی ارزون

ب علاوه حالا ظرفای جالبی ک خوشم میومد

همین کافیه چون بعد ازدواج میرید بیرون می‌بینید خوشتون میاد میخرید 

الان ی بعد عروسی من ی دست طوسی خریدم ، سنتی خریدم و...بزار باهمم میرید بخرید 

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
2740

اتفاقا چه تایک خوب و پر محتوایی ! دختر خانم های تازه عروس از اونجایی ک تجربه دارم خوب به حرفم گوش کنید ؛ لطفا وسیله های ک بی خودی هستن و به کار نمیاد نخرید یا وسیله ای رو ک جفتشون یه کار انجام میدن نخرین خرج اضافه ست خیلی جا گیره و خواهش میکنم هر وسیله ای رو سر جای خودش بچینید ؛ حرف کسی براتون مهم نباشه نیازی نیست جهیزیه رو زیاد جلوه بدید کم بخرید وسیله رو ک نیازه بخرید . و خانواده ها رو درک کنید خیلی گرونیه خیلی خدا ب داد همه برسه .

ببینید طبق تجربه میگم و این چیزایی ک میگم برا طرز فکر و سبک زندگی من نیاز بوده 

شاید برا شما اینطور نباشه و حتی بقیه دوستان مخالف باشن 

بنظر من یه سرویس ظرف ۶نفره دم دستی 

یه ۱۲ نفره برای پذیرایی از مهمان 

و اگر خانواده پر جمعیتی داری و اهل مهمونی دادن هستی حتما ۲۴ نفره یا ۱۸ نفره هم میخوای

سرویس پارچ و لیوان ، چاقو و چنگال ، قاشق و چنگال ، سرویس پذیرای( شامل استکان و پیش دستی و شکلات خوری و میوه خوری و شیرینی خوری و قندان و  ...) 

اینا هم مثل بالایی ک توضیح دادم هم دم دستی میخوای هم مهمان 

سرویس قابلمه حداقل ۲تا رو میخوای 

سرویس ماهی تابه جدا حتما بگیر 

سرویس سینی مهمان و دم دستی جدا بگیر

سرویس پلاستیکی رو کامل بگیر همش به کارت میاد 

سرویس آشپزخانه رو هم حتما کاملش رو بگیر ( بانکه ها و سطل ها و ترازو و جای حبوبات و همه این موارد )

چینیای لب طلا هستن یا از اونا یا هرچیزی به این سبک میتونه بلورم باشه حتما بگیر برا انواع سالاد و شیرینی و مواقع مختلفی بدردت میخوره مخصوصا اگه مثلا جشنایی مثل تولد و اینارو  خانوادگی میگیری بدرد میخورن 

سرویس چاقو حتما بخر 

سرویس مسافرتی هم ظرف هم چایخوری 

سرویس آبکش و لگن استیل خیلی خیلی کاربردیه 

اینا چیزایی هست ک من یادم بود

اگه درمورد وسایل برقی و بقیه چیزا هم خواستی بگو 

برای خواهرم میپرسم البته.موقع خودم خیلی خریدم اما الان واقعا گرونیه

یه دست ارکوپال ۶ نفره و یه دست چینی ۱۲ نفره.ظروف پذیرایی هم کریستال که فقط ۶ تا کاسه و پیش دستی داره .کمه به نظرم.

سینی دوتا استیل دم دستی.مجلسیا خیلیییی گرون.ولی فکر میکنم کاسه بزرگ مثلا برا سالاد و سوپ و مرغ خوری و پیاله و ...کمهجدا بخره

خدایا مددی...
2706