2733
2739
عنوان

اونایی که جوش دارن بیان

64 بازدید | 4 پست

دوستان من هر نوع آزمایشی دادم خداروشکر سالم سالم فقط میکروب معده دارم 

الان ۲۲سالمه از بچگی لاغرم،اشتها ندارم تو فامیل فقط منم که لاغرم،قرص چاقی استفاده میکنمچاق میشم ولی صورتم جوش میزنه جوش های وحشتناک کسی دلیلشو میدونه ؟مشکل هورمونی و کبد چرب ندارن سالمن

کسی میدونه کمکم کنه با همسرم اختلاف داریم هر کی میبینه میگه از قیافه افتادی باید چاق شم حداقل حرف نشنوم

آدما نون قلبشونو میخورن....🙃

همون قرصای چاقی فک کنم باعث جوش میشن 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی میام اینجا، کاربری دست دوستمم هست🌱   •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا چاقی برو تحت نظر فوق تخصص تغذیه نه کارشناس تغذیه چون فوق تخصص پزشکی خونده و بعد متخصص شده ولی کارشناس یه لیسانس معمولی داره .. بعدش در حالیکه تحت نظر پزشک هستی برو باشگاه و بگو برا چاقی اومدم خودشون بهت پودر و هورمون معرفی میکنن که بخری و در حین باشگاه رفتن استفاده کنی یه مقدار زمان باید بگذره تا نتیجه بگیری اما بلاخره نتیجه میگیری فقط مصمم باش 

2742