2737
2734
عنوان

منتظرای نی نی بیان

42 بازدید | 17 پست
یه راه خیلی خوب و جواب گرفته رو میخوام بهتون بگم. توی بهار اقدام کنید و حتما قبل اقدام یا حین اقدام آب نیسان بخورید. اینم دستورش:
ماه نیسان از 23 فروردین تا 23 اردیبهشته. تو این مدت وقتی بارون میباره آب بارونو جمع کنید و بهش هر کدوم از این سوره ها و ذکرهارو 70 بار بخونید. حمد-ناس-فلق-کافرون-توحید-قدر-آیت الکرسی و لا اله الا الله-الله اکبر-صلوات و تسبیحات اربعه (سبحان الله والحمدلله ولااله الا الله والله اکبر) و این آب رو 7 روز و 7 شب بخورید. مثلا من اندازه دو لیوان جمع کردم. و هر روز و هر شب هر کدوممون (خودم و شوهرم) یه قلپ میخوردیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نفس جان انشاا... حتما جواب میگیری. پیامبر به خدا قسم خورده که هرکسی فرزند نداشته باشه و این کارو بکنه خدا بهش فرزند میده و هرکس دختر یا پسر بخواد خدا همونو بهش میده
2740
کاش چندروز پیش میگفتی یک بارونی میومد شبا خخخخ الان که بارونی در کار نیست
بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
خواهش میکنم f.a جون اشکال نداره گلم. بارونم میاد انشاا... . اون موقع زمان پربارونیه. پارسال قشنگ یه رگبار زد. ظرفتونم هرچی بزرگتر باشه بهتره. اصلا اگه بتونید یه مشمای بزرگو از چهار طرف به دیوار وصل کنید (مثل سقف) و وسطشو سوراخ کنید خیلی خوب میشه
2706