2737
2739
عنوان

شوهر شما هم رو بچه حساسه؟😔

254 بازدید | 14 پست

ما یه پسر ۱ سال و خورده ای داریم امشب شوهرم زودتر اومد خونه با بچه بازی کرد و شام خوردیم.من  رو مبل نشسته بودم فیلم میدیدم که پسرم یهو پرید رو شکمم من ناخواسته از درد یه جیغ زدم و آروم زدم رو دستش بعد بغض کرد خودمم از خودم ناراحت شدم خواستم بغلش کنم ولی پرید بغل باباش  شوهرمم به من توپید که چته بچرو میزنی جای فیلم دیدن برو آب بخور نرینی به اعصاب منو بچم که منم بلند شدم برم اتاق و گفتم ولم کن بابا اینم دستمو گرفت یه نیشگون گرفت😢  اصلا معلوم نبود چه مرگش بود منم گریم گرفت رفتم اتاق دیگه ساعتای حدود ۱۱ شب خواستم لج کنم نرم بیرون ولی دیگه با بچه خودم که دعوا ندارم رفتم گفتم بچه رو بده شیرش بدم شوهرمم معلوم بود میخواد آشتی کنه هی نمک میریخت دست میزد بهم و میخندید دیگه منم فردا که قراره برم خرید خرش کردم و آشتی کردیم ولی خیلی ناراحتم ازش هیچوقت تاحالا سر بچه دعوا نمیکرد باهام😔 همیشه میگه تو عشق زندگی منی پسرمونم ثمره این عشقه ولی الان حس میکنم فقط به پسرمون اهمیت میده و منو دوست نداره😔

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط اون موقع که مجبوری اشتی کنی چون خرید داری🤣

درک کن خودتم خانومی😑😂

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
2738
والله هر کسی عمدی یا غیر عمدی باعث درد بدن من بشه سریع واکنش میدم. دخترم با لگد  به سینه ...

نه من نمیتونم   پسرم مگه چه قدر جون داره  از طرفی باباش اونور وایساده بشدت مخالف زدنه بچست

نمیدونم چرا آدم بچشو میبینه کسی ناراحت می‌کنه ناخودآگاه آدم عصبی میشه شوهر ت تقصیر ی نداره

خیلی حساسه روش خیلییی

تاحالا شده چند ساعت تنها با بچه بمونه خونه؟ 

ارع زیاد شده 

حتی چند بار هم محل کارش بردم بچرو پیش

2706