2733
2734

یعنی اینکه پرونده ای داخل شهر مثلاً تهران تشکیل میشه ولی متهم یا خوانده پرونده داخل شهر رشت هست بعد از دادگاه تهران نیابت میدن به دادگاه رشت که یک سری کار ها روی پرونده مثلاً تحقیقات از متهم یا هر کار دیگه ای توی رشت انجام بشه و نتیجه رو بفرستن برای تهران...الان این متن یعنی کارها توی مثلاً شهر رشت انجام شده و نتیجه نیابت رو فرستاده برای تهران

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی اینکه پرونده ای داخل شهر مثلاً تهران تشکیل میشه ولی متهم یا خوانده پرونده داخل شهر رشت هست بعد ...

ولی همچین چیزی نبوده که 

متهم کرجه پرونده هم کرجه‌ 

فقط سندی که گذاشتن تو تهران بوده

ولی همچین چیزی نبوده که  متهم کرجه پرونده هم کرجه‌  فقط سندی که گذاشتن تو تهران بوده

خب دیگه ممکن هستش برای استعلام از سند یا حتی کارشناسی سند که مثلاً ارزش اون سند چقدره نیاز به اقدامی بوده که اینا از کرج نیابت فرستادن تهران و الان تهران اون کارهایی که خواسته شده رو انجام دادن و نتیجه رو فرستادن برای کرج

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
خب دیگه ممکن هستش برای استعلام از سند یا حتی کارشناسی سند که مثلاً ارزش اون سند چقدره نیاز به اقدامی ...

آهان مرسی عزیزممم. 

شما وکیلی؟ 

میتونم سوال بپرسم در مورد حکم جرمی که داشته؟ 😬

آهان مرسی عزیزممم.  شما وکیلی؟  میتونم سوال بپرسم در مورد حکم جرمی که داشته؟ 😬

نه عزیزم وکیل نیستم ولی قبلا توی شورای حل اختلاف بودم بپرس اگه بدونم جواب میدم

2740