2733
2739

یکیش مادرشوهر دوستمه یه بار تو محل کارم دیدم ماشاللهانقد اراسته بود حد نداش،ناخنای کاشت و مرتب،تیپ قشنگ،

یکیش باشگاه میاد خانومیه با وزن متناسب و خیلی مسن طوری که با کمک مربی ها حرکات رو انجام میده ولی انقد ارامش داره،تیپ قشنگی میزنه و با عشق ورزش میکنه،

یکیش عمه دوستمه ایشونم بالا هفتاد سال سنشونه و جالبه سواد قرانی داره الان سه ساله داره انگلیسی هم یاد میگیره،خیلی خانوم به روزی هس ازفیس بوک گرفته تا اینستا فعاله،خیلی هم شاد و دلبره در حدی که تمام خاندان از عروس و نوه و اقوام دورشو گرفتن و پنج شنبه ها تو خونه اون پارتی میگیرن😍

دو تا هم تو استخر دیدم وزن متناسبی داشتن و بسیار خوشتیپ بودن،شنا یاد میگرفتن

مادرشوهر خودمم دوس دارم ازون پیرزنای غر غرو نیس ،اهل درد و غم کردن کردن نیس،ماشاالله ارامش داره با اینکه تو زندگیش زیاد سختی کشیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر و مادرشوهرم از این خوشتیپا نیستن،انشالله خودم همچین شیک پیر شم😊😆

ادم میبینه لذت میبره که هم ب قرتی ان،هم ب قکر سلامتی ان،هم شادن و ارامش دارن

2742
به اطرافیان هم انرژی میدن،نه اینکه همش بنالن و غر بزنن و دخالت کنن

اره واقعا،عمه دوستم دامادش ورشکسته شده،به دهترش گفته فدا سرت چندین سال پولدار بودی، اشکال نداره یه چند سال صبر و تحمل کنی تا شوهرت دوباره سر پا شه

حالا این کارها پولم میخواد که به قر و فرشون برسند 

مادرشوهر خودم اهل قر و فر نیس ولی ارامش داره با اینکه داغ بچشم دیده،شوهرشم جوونی از دست داده، من حال اونم دوس دارم ک اهل غر و گریه زاری نیس

2740
حالا این کارها پولم میخواد که به قر و فرشون برسند 

یا عمه دوستم که که هر هفته یه خاندان تو خونش جمعن همه رو با تخم مرغ سیب زمینی پذیرایی میکنه،پول زیادی هم خرجونمیکنه فقط پایه س و شاده و سعی میکنه همیشه در حال یادگیری باشه