2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سوزن دوزی هایی که به لباس وصل میکنن از دویست تومن داره حدودا تا دو میلیون. هر چی دوخت ظریفتر و قشنگتر باشه و با نخهای بهتر دوخته بشه قیمت بالاتره. مثلا دویست سیصدتومنیارو خوب نمی دوزن دیگه. تند تند میدوزن با نخ های معمولی. البته اگه کسی وارد باشه متوجه میشه. پارچه هم سلیقه ایه. کرپ و ساتن تا گیپور و ابریشم. کلا به هر نوع پارچه ای میشه وصل کرد که اونم هر قیمتی داره. پارچه خاصی نیست. از قواره ای صد تومن پیدا میشه تا دو سه میلیون و حتی بالاتر
بعضی لباسها هم هستن که روی خود پارچه دوخته میشه اون سوزن دوزی ها که بسیار قشنگ و ظریفه و البته گرون. بعضی از شهرهای استان هم میدوزن که دوختنش زمان بره. ولی بسیار زیباست و حاصل دست هنرمند و توانای زنان بلوچ
من مشهدم حقیقتش میخواستم فروشگاهی رو مخصوص لباس محلی بازکنم خواستم ببینم رنج قیمت چه جور هست واینکه اگه مثلا تعداد زیاد بخوام مناسب تر میشه برام بدوزن واینکه حتما باید بیام زاهدان بهتره بنظرت