2737
2734

تو انستا به شوهرم پیام داده بیا اشنا بشیم اهل تهرانم و بیوه م دختر 17ساله دارم تنهام . با این که عکس بچه هام هم هست تو پیج شوهرم و مشخص هست که متاهله بازم پرو پرو عکس براش فرستاده. شوهرمم بهش گفته که من متاهل هستم و دوتا بچه دارم . و نمی خوام بهم پیام بدی . بازم تصویری زنگ زنده گفته اشکال نداره  .  که زن و بچه داری  بیا دوست شیم . .. دوماه پیش هم چون خودم اینیستا ندارم گوشی دست من بود. . زنه پیام داد سلام  بعد چند دقیقه حرف زدن  خانم هستم شوهرم پیک موتوری هست و سه تا بچه دارم اما از لحاظ جنسی تامین نیستم بیا تصویری حال کنیم . منم گفتم خانم محترم من همسر اون آقا هستم . الان خوابه شوهرم لطفاً مزاحم نشو اونم گفت باشه بیا با هم دوست شیم درد دل کنیم کلی فش دادم اما ول کن نبود . .. اخه چرا بعضی ها انقدر کثیفن . یعنی دنیا یه جوری شده زن ها پیشنهاد بدن به مرد ها . ابرو و دامن پاکی و سنگین بودن و شرف زن ها کجا رفته  متأسفم برای جنس زن که انقدر بی آبرو شدن . . و به هم جنس خودشون  ظلم می کنن و دنبال خانه خرابی مردم هستن . . 

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡

الان میریزن سرم ولی جدیدا!!!! امان از برخی یا اکثر مطلقه هاااا

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینا سرشون از تهشون  تغذیه میکنه

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 

آره واقعا خدا لعنتشون کنه 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2738

خدا جوابشون رو بده که هیچی جلو دار اینا نیست بی پدر و مادرا

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍

بنظرم مردی که جواب میده میگه نه فلان یا قصد ناز کردن داره یا بدش نمیاد...وگرنه اونی که دنبال این چیزا نباشه اصلا جواب نمیده و وقت نمیزاره برا رد کردنش

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

یکی ایستگاهتون رو‌ گرفته احتمالا

البته منکر این داستانا نیستم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
باور کن الان بعضیا میان میگن تو زندگی دیگرا ن دخالت نکن قضاوت نکن و این جور چیزا مرگ و شرم باد ب ...

خاک برسر اونی که اینو بگه اون قطعا خودشم یه خرابه

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
2706