2733
2734
عنوان

محمد هادی امینی🌷🌷

146 بازدید | 8 پست

درباره شهید

بسیجی پاسدار محمد هادی امینی متولد بهمن 1378 در تاریخ 1400/5/12 در حین آموزش‌های میدانی دچار حادثه شده و به دلیل خونریزی زیاد ناشی از اصابت گلوله پس از بی نتیجه ماندن تلاش های پزشکان برای مداوا و احیای وی، سحرگاه 1400/5/13 به شهادت رسیده است.

سهم شما:۱۴صلوات هدیه به شهید و خواندن حمد و سوره 🌷❤

شما هم اگر تا حالا از شهیدی حاجت گرفتید خوشحال میشم تعریف کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مگه نمیگی حادثه پس شهید محسوب نمیشه ،خدا رحمتش کنه روحش شاد

اگه تو راه خدمت به اسلام و خدا باشه شهید حساب میشی خودشم انسان خیلی بزرگی بود اول باید شهید بود بعد به شهادت رسید

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2731

از من پنج سال بزرگتره 😭

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
امضاتون😍

امضا و پروفایلم رو خیلی میگن

2740
پروفایلتون عکس کدوم شهیده؟ 

شهید محمد حسین یوسف الهی همونی که کنار حاجیه این تاپیکم گذاشتم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12670092/%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%85%DB%8C%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%86