2733
2739
عنوان

ترشحات ژله ای ماه اخر😰

281 بازدید | 20 پست

خانوما توروخدا کمکم کنید من از اول بارداری و قبل بارداری همیشه ترشح داشتم ولی توبارداری خیلی زیاد شد و همیشه بود،۳۸ هفتم از بعداز ظهرتا الان یه ترشح ببخشید کش داار و یکم متمایل به زرد و شفاف مانند،یه جورایی مثل سفیده تخم مرغه یعنی خیلی شبیهشه😑و کمر درد و اینا هم دارم نکنه این ترشح از علائم زایمانه؟؟؟کسی اینجوری نبود؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

ممکنه کیسه آبت پاره شده باشه عزیز با دکترت تماس بگیر

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
نه عزیزم فکر نکنم کیسه اب میگن روانه کش دار نیست

من کیسه آبم پاره شد نفهمیدم،یعنی متوجه نبودم ترشحات چی هست. پرستارا هم نفهمیدن.دست آخر ک برای معاینه اومدن ک برم سزارین متوجه شدن

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
اره هیچ تجربه ای ندارم هیچی نمیدونم الانم کمرم خیلی درد میکنه اصلا نمیتونم تشخیص بدم کی کم میشه کی ز ...

ان شاءالله که به سلامتی زایمان کنی نترس عزیزم تا میتونی پیاده روی کن به امید خداهفته دیگه اینموقع بغلت خوابیده

2706