2737
2739

مادرم وپدرم مادرشوهرم خواهر شوهرم .شوهر خواهرم و دوستم بدترین ظلم هایی در حقم کردن هیچ وقت نمیتونم ببخشم شون دست خودم نیست شاید در ظاهر نشون ندم ولی از تو قلبم هیچ وقت نمیبخشم شون

اذیت نمیشی از کینه ای که بهشون داری؟

از یه جا به بعد سعی کن ول کنی مریضت میکنه

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم آدم کینه ای هستم اما به خاطر خدا و خودم میبخشم تا آروم شم 

من که می‌سپارم به خدا معمولا اما خب شایدمنم جاهایی بوده دل بشکونم برای همین معمولا میبخشم تا بخشیده بشم 

حق داری

منم از اقوام و دوستان بدی دیدم هیچوقتم نتونستم ببخشم تونستم تلافی کنم این کارم نکردم فقط سپردم بخدا 🙃

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)
2740

گاهی کسی واقعا ظلمی در حق اوم میکنه اما با این تفاسیر کلا شما از دست همه عصبی هستین 

مطمنین شما ادم حساسی نیستین؟

بخشش یه چیز درونیه بیشتر به خودت مربوط میشه گه از ببخشی یعنی راه کنار اومدن با بقیه رو پیدا میکنی و خودت ارامتر حواهی بود 

وگرنه حساب کتاب خدا فرق میکنه .

منم تقریبا مثل شما هستم آدما یکباره برام تموم میشن

ولی اگه خیلییییییی کارشون بد باشه ها

مثلا تو کل عمرم فقط دو نفر برام تموم شدن اونم باهاشون حرف میزنم ولی نه مثل قبلانا

عضو تاپیک پرانرڗی 💪رکورد سلامتی 💪تاریخ شروع 2/17 وزن 86      
گاهی کسی واقعا ظلمی در حق اوم میکنه اما با این تفاسیر کلا شما از دست همه عصبی هستین  مطمنین شم ...

اخه کاری باهام کردن قابل ببخشش نیست .قلبم به درد اومد خیلی ناراحت شدم

اصلادست خودم نیست خیلی سعی میکنم رها کنم نمیشه 

مگه راحته عادتی که سالهاباهات بوده یه شبه ترک کنی.من اینجور وقتا به این فک میکنم که اذیتم کردن درست ولی چراخودمم خودمو اذیت کنم.چراظلم کنم به خودم بخاطرآدمایی که دلموشکستن.پس حداقال کاری که میتونم بکنم اینه که شادباشم وفراموش کنم انگارنه انگاراتفاقی افتاده

من با هیچکس تو این دنیا مشکل ندارم، فقط پدر و مادرم.

الان بچه من دنیا اومده و یک ماهشه، اگر شماها دیدین بچه مو پدر مادر منم دیدنش.

بابام بخاطر اینکه چشم روشنی نده بهانه کرده میگه چرا جشن اسم گذاری نگرفتید منو دعوت کنین بیام اسم بذارم.

در حالیکه فامیل شوهرم همه سکه و طلا و کادوهای میلیونی دادن.

خیلی دوست دارم به پدرم بگم عزیزم من از تو توقع کادو ندارم لازم نیست انقدر بچه بازی دربیاری

2706