2737
2739

اشتها صفررررر چیکار کنم قبلا بهش شربت زینکو اینا میدادم یکم بهتر شد ولی عادت کرد بهش دیگه شربتم چاره نبود ولی الان صبحونه ک اصلا ناهار خیییلی کم فقط برنج خالی شامم ک هیچی فقط شیر

ن گوشت میخوره ن حبوبات ن ماست .....کلا هیچی نمیخوره خسته شدم دیگه کمبود وزن داره شدیدا

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️

هیچ مدل غذایی نمیخوره فقط با شیر داره زندگی میکنه

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه ببریش بیرون چی؟! 

یا اگه 4تا بچه دیگه ببینه چی؟! 

بازم به هوای اونا نمیخوره؟؟؟ 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2738
چند سالشه چند کیلو ی 

داره میره تو ۴ سال فکر کنم ۱۱ و نیم تا ۱۲

دختر منم همینه.    ۱۱سالشه.  نمیدونم چطور زندست.هیچی نمیخوره.    ۲۵ کیلویه😬

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
چند وقتشه؟هله هوله بهش نده سیب زمینی سرخ شده بهش نده ترشیجات بهش نده پفک و چیپس نده

داره میره تو ۴ سال.

سعی میکنم ندم ولی اخر شب ک میبینم همچنان داره مقاومت میکنه تو خوردن مجبورم کیی کلوچه ای چیزی بدم بخوره ضعف نکنه

پسر های من ماشالله خوراک شون بد نیست اما لاغر هستن وزن نمیگیرن زیاد

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
هیچ مدل غذایی نمیخوره فقط با شیر داره زندگی میکنه

دختر من سه سالشه یکبار عصبانی شدم اینقدر گریه کردم به زور چندتا لقمه خورد. بعد گفتم بریم هرچی دوست داریم بپزیم گفت تخم مرغ ولی خودم بپزم. با هم درست کردیم تا تهش اش را خورد فهمیدم مشکلی نداره میخواد حرص بده انگاری. الان هم هروقت هیچی نمیخوره میگم پاشو بریم با هم هرچی ‌میخوای بپزیم دیگه بهتر از گشنگیه

2706