2733
2739
عنوان

یعنی من موندم این بچه اصلاااااا گشنه نمیشه واقعا🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 53 پست
هیچ مدل غذایی نمیخوره فقط با شیر داره زندگی میکنه

عزیزم ببین اگه میتونی تعداد دفعات خوراکی شو ببر بالا 

خب..... 

بیشتر چیزای کم حجم و پرکالری بهش بده 

شیرموز یا معجون یا مغزیجات میوه...... 

بعدم لطفا یه ذره بدون گارد به این مسئله نگاه کن عزیزم 

شاید از یه چیز روحی رنج میبره که داره اینطوری رفتار میکنه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالشه ؟  بچه بد غذا آدم پیر می‌کنه  میدونم چی میگی

داره میره تو ۴ سال.

اره واقعا خسته شدم انقد میبینم همسناش تو خونواده قشنگ میشین پای سفره غذا میخورن ولی این فراری از غذا

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
داره میره تو ۴ سال. سعی میکنم ندم ولی اخر شب ک میبینم همچنان داره مقاومت میکنه تو خوردن مجبورم کیی ...

اشتباه میکنی 

شیرم نخر وقتی گشنه بشه مجبوره مجبوره شده آخر شب قبل خ‌آب غذا بخوره 

زیادم کم سن نیست که بگم اقتضای سنشه

2728
بچه پنج ماهه منم از دیشب تاالان سه درجه شیرخورده دوس دارم بمیرممممممممم

مال دندون هاشه 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
اگه ببریش بیرون چی؟!  یا اگه 4تا بچه دیگه ببینه چی؟!  بازم به هوای اونا نمیخوره؟؟؟

هیچ جوره نمیخوره امتحان کردم 😭

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
دختر یا پسر ؟

دختر

2738
پسر های من ماشالله خوراک شون بد نیست اما لاغر هستن وزن نمیگیرن زیاد

خب اگه بخوره لاغرم باشه اشکال نداره تنشون سلامت .

ولی دختر من ن میوه ن غذا یعنی هیچی  هیچی

دختر من سه سالشه یکبار عصبانی شدم اینقدر گریه کردم به زور چندتا لقمه خورد. بعد گفتم بریم هرچی دوست د ...

اخی الهی😍😍 منم باید همینو امتحان کنم

چه علائم دیگه ای داره؟اخه سرماهم خورده

هر چی می بینه سعی میکنه بخوره با حرص آب از دهنش نمیریزه؟ یا لثه ها متورم میشه

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
خب اگه بخوره لاغرم باشه اشکال نداره تنشون سلامت . ولی دختر من ن میوه ن غذا یعنی هیچی  هیچی

یه دکتر خوب ببر شربت خوب بده

2706