2733
2734
عنوان

بیاید ببینم من حسودم یا حق دارم

90 بازدید | 5 پست

شوهرم اعصابمو بهم ریخته 

یه شغل خوبی براش پیش اومد میتونست خودش بره و داداشش هم ببره خودش نرفت گفت دوندگی داره داداششو فرستاد در حالی ک میتونست بره الان میره اسنپ از صبح تا شب اون بیمه داره و خوش و خرم ما نداریم یه عروسی ساااااده واسه من گرفت بخاطر حرف داداشش منو کتک زد چون بهش گفته بود زن ذلیل نمیذاره من برم سرکار الانم ک بچه دارم هیچی 

رفت یه دختر کارمند واسه داداشش جور کرده میبینم داره واسش فیلم عروسی های لاکچری می‌فرسته میگم این چیه میگه یه ماه دیگه عروسیشه گفتم ایده بگیره گفتم تو واسه خودت بلد نبودی اینا رو حالا واسه مردم خیلی خوب بلدی دعوامون شد  

یعنی نمیدونم چرا اخلاق اینجوری داره همه چیزای خوبو واسه اون میخواد خیلی خوشبخته همشم بخاطر وجود شوهر منه چرا واسه خودش و من اینا رو نخواست☹️

حق با توعه شوهرت مشکل داره

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حق داری هر چند تا میتونی تو نخ زندگی داداشش نباش حتی مستقیم حساسیت رو نشون نده در عین حال سعی کن شوهرت رو قانع کنی بیشتر به زندگیش برسه گذشته ها هم گذشته به فکر آینده باش که دوباره چند سال دیگه غصه نخوری 

2731
حق داری هر چند تا میتونی تو نخ زندگی داداشش نباش حتی مستقیم حساسیت رو نشون نده در عین حال سعی کن شوه ...

بزور وادارش کردم ب ساخت و ساز طلاهامو فروختم حتی طلاهای خونه‌ی پدری ک باخودم آوردم اون خونه داره براش وام جور میکنه نمیدونم چرا اینجوریه حس میکنم خودشو منو بچمون نمیبینه 

دیشب گفت پاش بیوفته از بچه هم می‌گذرم خانواده مو انتخاب می‌کنم شما ارزشی ندارید برام منم گریه افتادم 

بزور وادارش کردم ب ساخت و ساز طلاهامو فروختم حتی طلاهای خونه‌ی پدری ک باخودم آوردم اون خونه داره برا ...

اگر این حرف ها رو تو دعوا گفته مخصوصا قبلش شما از خانوادش و توجه شوهرت به خانوادش گفته بودی که جدی نگیر چون حلوا که خیرات نمیشه تو دعوا واسه همین میگم زیاد مستقیم به روش نیار فقط واسه زندگیت و برنامه های که که دارین باهاش صحبت کن این مردها هم راحت آدم نمیشن باید یا سرشون به سنگ بخوره یا زنشو دق میدن تا بفهمم اولویتش الان باید زن و بچه باشه تا میتونی از خانوادش بد نگو که بدتر میشه