2737
2739
عنوان

کمک

18 بازدید | 7 پست
من از بدو ورود بچم تو زندگی سر دکتر بردن با همسرم درگیر بودم.بچم مشکلات زیاد داشتو شوهر دهن بین من بجای گوش کردن به حرف من و دکتر به حرف بقیه گوش میدادو همه چیزو شل میگرفت.حالا با کوهی از مشکلات بچم طرفه.کار بجایی رسیده که باید حتما مغزو اعصاب ببرمش و ام آر ای انجام بدیم شوهرم نمیذاره.چبکار کنم؟چطور راضیش کنم>من حتی تا پای طلاق و بیحرمت شدن بین خاتوادشم کشیده شدم.چجوری راضیش کنم؟
تنها داراییم تو دنیا پسرمه خدایا پسرمو سلامت حفظ کن.
وقتی نیست ببرش
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
شوهرت مگه بیست و چهارساعته پیشته؟ خب وقتی سرکار هست ببرش. یا اگر تنهایی نمیتونی با یکی از اعضای خانواده خودت ببرش دکتر.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من میتونم تنها ببرمش ولی دکتر ام آر آی میده و بچرو بیهوش میکنن ام آر آی هم باید همراهم باشه بخاطر بیهوشی باشد بدونه
تنها داراییم تو دنیا پسرمه خدایا پسرمو سلامت حفظ کن.
2740