2737
2734
عنوان

قرص آسنترا و درد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میترسم عادت کنه به قرص میترسم قطع کنم باز حالش بد بشه . شما گیاهی سنبل الطیب و بادرنجبویه و گل گاوزب ...

نمیخوام ته دلتون خالی کنما ولی سر همین آزمون و درس من الان هفت ساله قرص اعصاب میخورم. از من به شما نصیحت لطفا لطفا به بچه هاتون بابت درس سخت نگیرید خیلی خیلی عواقب بدی داره، درس نخوندن تو این مملکت زیادم بد نیست مهم سلامتی و یه شغل معمولی هست مگه مهمه مردم چی بگن. به چه قیمت اخه...من زخم خورده ام حرفمو باور کنید

2731
من کسی رو سراغ دارم که ۷ سال سرترالین ۵۰میخورد و الان قطع کرده و علائمش برنگشت 

خیلی داروی خوبیه اگه من نخورده بودم تا الان یه بلایی سرخودم اورده بودم

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید یه مرز باریکى هست بین رُک بودن و بیشعورى...متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت.

سلام عزیزم هیچ مشکلی نداره چون ماده ای باید در مغز ترشح بشه که اضطرابو کم کنه وقتی به طور طبیعی ترشح نشه اضطراب میره بالا این قرص کمک میکنه اون ماده ترشح بشه و حال روحی بهتر شه ولی اشتباه شما اینجاس رفتی به همه گفتی مخصوصا مادرشوهر…این مسائل خیلی شخصیه اصلا نباید بگی حتی به شوهرت چون بعضیا تا کم بیارن از این موضوع برای نیش و کنایه استفاده می‌کنن اگرم میخوری یواشکی بخور و به کسی نگو

بغد چه مدت تاثیرش دیدی؟

حدود ۳،۴ هفته بعد شاید ۱ماه

ولی اوایل حالم رو بد کرد که خوندم طبیعیه

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید یه مرز باریکى هست بین رُک بودن و بیشعورى...متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت.
2738
من پنجاه روزه  ولی هیچ تاثیری ندیدم

شاید دوزش پایینه یا بهتون نمیسازه جواب نمیده

سیتالوپرام خوردین.؟ 

منم نشخوار فکری استرس و اضطراب دارم

بعد از عقد به خاطر استرس هایی که مادرشوهر و خواهر شوهرم بهم دادن دچار این بیماری شدم

دوماه فلوکستین خوردم حالم رو خوب می کرد ولی عوارض دیگه داشتم قطعش کردم

سر دردهای وحشتناک داشتم تا 1ماه

الانم عوارضش هنوز تو بدنم هست

تا 6ماه عوارضش می مونه

ترجیح د ادم همون استرس و نشخوار فکری رو داشته باشم تا عوارض دارو رو

جدیدا دوز ۷۵ میخورم بازم بی تاثیره  سیتالوپرام تا حالا نخوردم اونم سرترالینه؟

پس بهتون نمیسازه باید عوضش کنید کلا

خیر ستالوپرام یه قرص جداگانه ست