2737
2734
عنوان

قرص آسنترا و درد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 104 پست
شوهرم نمیبره کلا منو هیچ دکتری نمیبره و اجازه نمیده خودمم برم

وای اخه اینجور بیماریها خیلی سخته درمان کردنش لعنتی.من که خودم نتونستم گفتم با کمک دارو شاید بتونم‌

وای اخه اینجور بیماریها خیلی سخته درمان کردنش لعنتی.من که خودم نتونستم گفتم با کمک دارو شاید بتونم‌

ب خودت اعتماد داشته باش منم مشکلات جدی دارم ک نمیتونم عصبانیتم کنترل کنم همیشه عصبیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم آسنترا دوز ۵۰.مارکActoverco.

مرسی عزیزم 

پ چرا من نزدیک پنجاه روزه اسنترا همین مارک استفاده میکنم تاثیری برام نداشته فقط افسرده ترم کرده 

برا شما هم اسنترا  جلدش سفید و بنفشه؟

مرسی عزیزم  پ چرا من نزدیک پنجاه روزه اسنترا همین مارک استفاده میکنم تاثیری برام نداشته فقط اف ...

آره جعبه اش سفید و بنفش .ولی خود قرص سفیده.خوب منم کامل خوب نکردا هنوز .سعی کن بیرون زیاد بری .فیلم کمدی ببینی.خوب من یک ماه ۲۵ انداختم.حدود دو ماه و نیم هم ۵۰‌.که بهترم کرد .خودت هم باید به خودت کمک کنی.بعد سعی کن هر روز طر وقت معین بندازی اصلا ساعتهاش و عوض نکن

2740
آره جعبه اش سفید و بنفش .ولی خود قرص سفیده.خوب منم کامل خوب نکردا هنوز .سعی کن بیرون زیاد بری .فیلم ...

ممنونم عزیزم بابت راهنمایات ♥️راستش من ایقد حالم بد ه که نمیتونم یه حموم هم برم ،همش کسلم پرخاشگرم 

منم شش روز نصف اسنترا ۵۰ مصرف کردم الان ۴۰ روزی هم میشه کامل استفاده میکنم ،ولی ذره ای حالم  خوب نکرده 

باز قبلا با هر سختی بود کارای شخصیم انجام میدادم ولی الان برای یه حموم رفتن کلی باید با خودم کلنجار برم