2733
2734
عنوان

پررو خان !!!!

2050 بازدید | 40 پست

امشب با خواهرم صحبت میکردم تلفنی و از کت شلواری که قرار با هم برای بابام روز پدر بخریم حرف میزدیم گفتم اگه خیلی گرون شد بگو داداش اینارو شریک کنیم ، خانم داداشم در به در دنبال یه چیزی که بابا بخواد میگرده خلاصه قرار شد به جای دو نفره سه نفره کادو بدیم 😁

تمام مدت پیدا بود شوهرم داشت گوش میداد 🥸

الان که ارغوان خوابید دیدم اومده میگه من برای یه جلسه مهم میخوام کت شلوار بخرم جنس خوب ! 

گفتم مبارکه بخر 😊

یه کم این پا اون پا کرد گفت اگع روز مرد میخوای کاری کنی بی خبر نری چیزی بخری که لازم ندارم بده بذارم رو پولم کت شلوار شیک تری بخرم !!!! 

من دهنم واقعا از این حجم پررویی تا چند ثانیه باز مونده بود به خودم اومدم گفتم با منی ؟؟!

من چه کاری میخوام بکنم روز زن مگه چیکار کردی برام 🥺

یه تبریکم نگفتی مگه به این مناسبت ها اعتقادیم داری ! 

مگه آلزایمر گرفتم که کاری کنم نه عزیزم حواسم سر جاشه 🤣🤣🤣

گفت به هر حال گفتم 😂

لنگ لنگان از معرکه گریخت ، جیگرم حال اومذ بهش گفتم حرفامو 🤩🥰🥳🥳🥳🥳

مردک گستاخ 😝😝😝😝

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
منم ارغوان دارم دو‌سالشه،😍

عزیزم 😍😍😍😍🥰

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید راجع ب امضات کنجکاو شدم ببینم فرصتی ک ب خودتون دادین چیشد نتیجش خوبه ؟؟

نه فقطداریم زمان میگذرونیم تا به نه سالگی دخترم برسم فعلا همونطوره

نه فقطداریم زمان میگذرونیم تا به نه سالگی دخترم برسم فعلا همونطوره

انشالله ک زندگی روی خوشش بخاطر ارغوان خانومت بهتون نشون بده و زندگی پر از عششششق تجربه کنین....

درخواست دوستی ممنوع...من دیوونه ام ها یکهو دیدین فحش خواهر مادر دادم...،🤫😱🙈
2738

چ خوب بهش گفتی

ی موقع چیزی نگیریا 

بنظر من شما همسرتو زیادی پرو کردی اونم عادت کرده همه چی ی طرفه باشه

محلش نزار مثه خودش باش شااااید ی تکونی ب خودش داد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
یا خدا به همچنین مراسما فقط برای هودش اعتقاد داره  ولا رو که نیست......اما خوب بهش گف ...

والا همین کار میکنم !

2706