2737
2734
عنوان

بیاید دعا کنیم 21

| مشاهده متن کامل بحث + 24 بازدید | 114 پست
سلام رمیصا عزیز انشا...به حق حضرت رقیه حاحت روا میشی
مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله لیلیاناز عزیزم هممون حاجت بگیریم
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2731
دوستان ببخشید تک تک نام نمیبرم هر لایکی که میکنم یعنی براتون صلوات میفرستم
مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا
خدایا گره از مشکلات دوستان باز کن هر کی مشکل مالی داره خودت کمکش کن
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2740
بچه من هرشب و همیشه به اینترنت دسترسی ندارم هروقت دعا میکنید لطفا اگه دوسو دلشتید اسم منم ببرید ممنونم خواهرای گلم
دوستان عزیز برای رسیدن به حاجتم و بازشدن گره از کارمون لطفا صلوات بفرستید الهم صل علی محمد و آل محمد
سلام دوست جونیا...خدایا بحق سه ساله امام حسین ب هممون رحم کن..خدایا ب تو پناه میبریم از بی کسی و تنهایی و بی ایمانی
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
خدایا مشکلات مادی و معنوی همه رو به بهترین شکل ممکن حل کن
ان شالله خانم رقیه واسطه ی ما بشن همه صلوات بفرستین حاجتتونم بیارین مد نطر الهی این طفل سه ساله دلتونو شاد کنه
دعا میکنم که خدا بهم نظر کنه و آرامش دلم همیشگی بشه خدایا تورو به بزرگیت قسم میدم دلمو نشکن خسته ام از طوفان
خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
حدایا حاجت حاجت مندا شفای مریضا کمک به معتادین کمک به مستاجرها کمک به بی بچه ها خدایا دست دختر پسرای جوون رو بگیر خدایا بحق رقیه ی سه ساله نگاهمون کن
2706