2733
2739
هنوز زوده چند روز طول میکشه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چرا پوست صورتم جوش می‌زند و راه های مبارزه چیست؟ چند روز است که غافل شده‌اید و صورتتان پر از جوش شده؟ شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که به محض خوردن گرمی‌ها جوش می‌زنند. جوش‌هایی که با مصرف برخی مواد غذایی، لوسیون‌ها و حتی مواد طبیعی بهتر یا بدتر می‌شوند. ممکن است در مسافرت کرم ضدآفتاب را فراموش کرده باشید یا آب و هوای شهر دیگر با مذاقتان جور در نیامده باشد. طبع بدن شما چیست؟ اول از همه بهتر است بدانید که چرا جوش می‌زنید. خیلی از مشکلات پوستی ناشی از سبک زندگی شماست که ممکن است در ایامی خاص تغییرات زیادی کرده باشد. برای این موضوع باید طبع بدن خود را بشناسید و روش‌های سنتی درمان جوش را یاد بگیرید. در مسافرت؛ غافل شده اید! سعی کنید همیشه به همراه غذا سبزی و سالاد مصرف کنید این مواد به دلیل فیبر فراوان و کمک به دستگاه گوارش نقش مهمی در از بین بردن جوش‌ها دارند. شاید در مسافرت . . . ادامه...