2737
2739
عنوان

تمیز کردن دندونای نی نی

13 بازدید | 9 پست
سلام دوستان یه مدت نبودم دلم براتون تنگ شده بود پسرم چهار تا دندون بالا داره و دوتا پایین. چجوری تمیزشون کنم؟ با مسواک یا چی؟
خدایا... فاصله بگزار میان من و هرآنچه نمی گذارد بندگی کنم
بله مسواک انگشتی خیلی خوبه من قبل از مسواک که بخرم با پنبه که به ابلیمو اغشته کرده بودم دندوناشو تمیز میکردم اصلا لک نشده الانم اب نمک درست میکنم میزنم به سر مسواک دندوناشو تمیز میکنم
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
شب بعد اینکه قطره اهن بهش دادم
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
بجه بعد از یک سالگی باید مسواک بزنه. روزی دوبار هن کافیه صبح و شب البته بیشتر بخاطر عادت دادن و آشنا کردن بچه به مسواک زدنه.خمیر دندون زیر دوسال نیست تو ایران؟ این خمیر دندون ها بخاطر اینکه بچه نمی تونه بده بیرون خوراکی هم هست یعنی خوردنش مشکلی اصلا ایجاد نمی کنه. اینجا قرص های زنیتول هم هست مخصوص بچه ها که بعو از هر وعده غذایی که معنولا 5 بار در شبانه روز هست به بچه میدیم که اسید معده رو که باعث خرابی دندون میشه رو کنترل میکنه. آبلیمو اسید هستش و حتی برای بزرگیالان هم مضرر هست. شما بعد از خوردن مرکبات باید دندون هاتون و بشورید تا از پوسیدگیش جلوگیری کنید.
www.ninisite.com/discussion/topic/1692415/نمی-دونم