2733
2734
عنوان

آدم فظول:)حالم بده

176 بازدید | 5 پست

من چندسالی هست با دوستام حرف نمی‌زدم گروهه بعد چند وقته رفتم تو گروهشون قبلا با بعضیاشون دعوام شده بود 

الان به هیچ کدومشون کاری نداشتم اصلا باهاشون حرف نمیزدم:)

بعد امروز داشتم با دوستام حرف میزدم هیع یکی ازونا پیامام پاک میکرد باز اون که درست شد با یکی از دوستام حرف میزدم بعد حرفم خنده داشت استیکر خنده گذاشتم دختره گفت مگه خنده داشت منم گفتم با فلانی بودم:)خیلی حالم گرفته خیلی 

چیکار کنم بسوزن چند نفرن نمخام دعوا کنم میشه تروخدا راهنمایی کنید چطوری رفتار کنم چطوری جواباشون بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

الان این موضوع خاله زنک و فلان نیس😐فقط داستان مادرشوهر خاله زنکه؟؟؟ همچین گفتی مشکل فکر کردم چیشدهههه

بیابیرون از اون گروهو با دوستایی که مشکل نداری یه گروه دیگ بزن

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی)