2737
2734

من توي ٦ هفته سقط خود به خودي داشتم خيلي هم درد داشت امروز ٦ روز گذشته همچنان خونريزي دارم لخته ندارم فقط خون هست خون رقيق و قرمز نميدونم چقدر ديگه طول ميكشه خسته شدم تقريبا از ٥ روز قبل از سقط خونريزيم شروع شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اول سونو بده ببین بقایا داری یا ن اگه داشتی باید گرمیجات زیاد بخوری اگه نداشتی یه مدت قرص مفنامیک اس ...

گرميجات مثلا چي بخورم هر روز دارم دمنوش اويشن و زعفران و دارچين ميخورم ديگه چي بخورم 

شب قبل سقط سونو شكمي كرد حتي ساك حاملگي ديده نشد بعدش سونو واژينال كرد تا ديده شد الان سونو بدم فك ن ...

یه هفته قرص مفنامیک اسید بخور هر ۸ساعت منم بعد سقط لکه بینیم قطع نمیشد اینو خوردم کامل قطع شد

گرميجات مثلا چي بخورم هر روز دارم دمنوش اويشن و زعفران و دارچين ميخورم ديگه چي بخورم 

خوبه پس احتمالا دفع شده فعلا اینارو نخور همون قرص که گفتم بخور سرساعت تا بینم اگه قطع نشد یه سونو حتما بده 

2740
خوبه پس احتمالا دفع شده فعلا اینارو نخور همون قرص که گفتم بخور سرساعت تا بینم اگه قطع نشد یه سونو حت ...

به نظرم كامل دفع شده 

يه سوال ديگه تا كي نزديكي نداشته باشم چون نميخوام عفونت كنم 

به نظرم كامل دفع شده  يه سوال ديگه تا كي نزديكي نداشته باشم چون نميخوام عفونت كنم

بزار پاک بشی عزیزم سه روز بعد شروع کن ولی جلوگیری کن 

اون قرصم یه نوع ضدعفونی کننده اس بخور حتما پیدا میشه همه جا

سلام عزیزم ببخش اینجا میپرسم دیسک گردنتو عنل کردی؟بهتر،شدیت؟

سلام عزيزم من عمل نكردم اما يه قرصي دكتر بهم داد گفت تاثير مثبت داشته قرص اعصاب بود وقتي اونو خوردم دردم كامل از بين رفت در واقع اثرش خيلي بيشتر از قرصايي بود كه به مدت دوماه چندين مدل قرصي كه دكتر مغز اعصاب بهم داده بود 

اسم قرص نور تريپتيلين ٢٥ بود بمن دكتر براي دو ماه اين قرص رو داد اما من ٢٠ شب ازش خوردم 

2706