2752
2739

اصلا از این حرفها نداریم. یه کارت خرید داریم دیگه خرج خونه، لباس، بیرون رفتن و .... همش از همونه

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا بعد ده سال زندگی مشترک تازه یه دو ساله کارت یارانه ها دست منه یعنی ماهی یه تومن 

غیر اون هم خیلی واجب باشه بگم پول میده ولی هی مدام میگه مراعات کن کم میاریم ، وام ها عقب مونده و کرایه مغازه را باید بدیم 

انقد تکرار می‌کنه که من عذاب وجدان میگیرم پول بیشتر بخوام 

دیگه الان موقعیتی نیست که به دست همسر دل ببندید  شرایط زندگی سخت شده  اگه خانوم ها میتون ...

خانماشاغلم باشن بایدهمسرشون بهشون برسه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731

یه چیزی بگم بهت بعنوان کسی که 21 ساله ازدواج کرده ؟

هر جوووری هست برای خودت یه شغل حتی شده ترشی خیارشور بفروشی 

هر چیزی که درآمد بشه برات ...به فکرش باش عزیزم 

الان مطمعنم سن و سالی هم نداری ...نمیگم حتما شغل دولتی باشه 

میگم حتی فروختن رب گوجه سبزی خشک لواشک و ....

طولانی هم شد حرفام ولی بگم برات بهتره ...پسرمو می‌بردم کلاس زبان یه خانوم خیلییی شیک از اینایی که عملی هستن لباسای شیک ماشین عالی خونه بالاشهر باهاش دوست شدم 

باورت میشه خودش و مامانش تو خونه این چیزا درست میکردن و چقد فروش داشتن 

رب گوجه ترشی کیک و شیرینی 

کیک و شیرینی هاش تو معروفترین قنادی شیراز میبرد می‌فروخت 

2740

توی عقد که هیچی نمیداد ولی بیرون میرفتیم یه چیزی میخریدم پولشو میداد.خونه خودمونم اولتش دستش تنگ بود کم میداد گاهی اوقات هم نمیداد.ولی الان ماهی تقریبا ۱ تومن میده.البته هرچی لازم داشته باشم خودش میخره خودم خرج نمیکنم پول دستمه برای کرایه اسنپ یا مناسبتی چیزی میشه خرج میکنم