2737
2739
عنوان

ادم شکاکیم خیلی از خودم بدم میاد

71 بازدید | 6 پست

میدونم اینا همشون زمینه دارن در دوران کودکیم و رفتار والدینم باهام ولی خیلی بده ک این رفتارو اوردم کشوندم تو زندگی متاهلیم. خیلی وقتا کنترل میکنم خودمو دوس دارم تغییر کنه ذهنیتم . همشب نامزدم شک میکنم و حس میکنم بهم دروغ میگه و کاسه ای زیر نیم کاسس و این حس بیشتر از همه خودمو عذاب میده ک نمیتونم لذت ببرم از لحاظتمون و بی دلیل یهو گرفته میشع حالم و با مخم در حال جنگ میمونم.. دوس ندارم اصلا شوهرم همش این حسو ازم بگیره چون مطمعنم حتما خسته میشه ازم. چیکار کنم ب نظرتون؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه کتابی پیشنهاد میکنید؟ 

چهار اثر فلورانس رو خوندم خوب بود 

کتاب زیاده خودم نخوندم از بچه ها بپرس

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
مطمعنی شکت بی دلیله؟

اره مثلا ی ساعت ازش خبر نمیشه میگم نه باید بهم زنگ میزدی ک ببینم چیکار میکردی، دیرمیاد از مغازه همش طلبکارم ک الکی دیر کرده انگار، همش بارها گوشیشو چک کردم و تنها چیزی ک دیدم فیلما خاک بر سریه ک خودمم میبینم ولی الکی همش دنبال بهونم انگار ، سر همونم دعوا راه انداختم ک تو منظور داری اینارو نگا میکنی... 

عزیزم من نامزدم همههههه چی تموم بود

قیافه پول موقعیت مالی عالی همه تو حسرتش بودن تو کفش بودن 

میدونی بخاطر چی نامزدیمو بهم زدم ؟

فقط بخاطر بددلی و شکاکیش

همین 

خودتو تغییر بده چون من میدونم چقدر هم خودت اذیت میشی هم بیشتر طرف مقابلت 

پروانه صفت کشته هر نور مشو🍃