2733
2739
عنوان

سلام همونم که گفتم شپش گرفتم🥲

690 بازدید | 78 پست

ممنون از همه ی اونایی که بهم تجربه هاشونو گفتن راستی قطره کیمیا گرفتم با شونه مخصوص شپش با بار اول خیلیییی خوب شدو دیشب رفتم شستم هیچی نمونده تو سرم ی بارم با تاید شستم و روزی دوبار شونه میکشم دوباره دیشب که خشک کردم نزدم ولی الان باز از قطره برای بار دوم زدم

بنظرتون چقدر دیگه باید تکرار کنم؟ شوهرم شبا سرمو میگرده میگفت خیلییییی کم شده فقط سوالم اینه اون رشکای کمی که موندن بظرتون هنوز زندن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دکلره کنی پوره میشن ،واسعه من شامپو جواب نداد

شامپو نیست قطره کیمیاست جوابم داده گفتن رشکا پوچ میشه میخواستم ببینم واقعا اونایی که استفاده کردن پوچ شده یا نع

ببین خداراشکر کن که از دستشون خلاص شدی 

درضمن همه لباس ها ، روبالشتی ها ،همه جاهارا خوب تمیز کن خوب خوب 

لباس هاتو یه هفته بنداز کیسه درشونم ببند هواشونم بیگیر اها جلو افتابم فک کنم تاثیر داره حولتم بشور و شانت

لطفا یک صلوات برای شفای تمامی بیماران و فرد مدنظرم بفرستین و حاجتم ممنونم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻
2740

اون تخم ها را از سرت در بیار یدونه اش شپش بشه همه زحماتت هدر میره

انقدر هم با چیز میز نشور 

روزی یبار برو حمام با نرم کننده فراوان با همون شونه شونه بکش تا ۴و۵روز

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

بله زنده هستن ک چسبیدن ب موهات ،مرتب بشور و تو آفتاب شونه مخصوص بکش تمیز میشه

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
سرم خارید یبار گرفتم موهام تاباسنم اصن کوتاه نکردم وقتی شپشا رفتن چندماه بعدش افسردگی گرفتم ازته زدم

منم افسردگی گرفتم دقیقا ی هفته شده که فهمیدم شپش دارم روز اول تاید زدم روز دوم ۴ ساعت سس مایونز ردوم به سرم با سرکع شستم روز پنجم بهم اینجا گفتن قطره ی کیمیا و شونه ی مخصوص شپش رفتم گرفتم و زدم روز ششم که دیروز بود رفتم حموم تو این دو روزم ۱۰ بازی موهامو با شونه ی مخصوص شپش شونه کردم و امروز روز هفتمه شاید تو سرمو بگردی کلا ۱۲ تا رشک باشه که اونم گمونم پوچ شده الانم برا بار دوم باز از قطرهه زدم

2706